Rinkodaros strategijos parinkimas


Rinkodaros strategijos parinkimas. Darbo tikslas –. Aplinkos stabilumo lygis Konkurencinis pranašumo lygis 10. Įmonės finansinio pajėgumo lygis. Tai agresyvi strategija.


Pritraukti žmones pereiti į švaresnę aplinką, mažinti dyzelinių, benzininių automobilių dalį šalyje. Automobilių keitimas palaipsniui.

Greitas gyvenimo ritmas – kadangi paslaugos padės sutaupyti laiko, rūpesčio ar viskas su žmogaus produktu yra tvarkoje. Paslaugos taps paklausesnės tarp daug dirbančių, keliaujančių ar besimokančių žmonių. Stiprėjanti visuomenės įtaka į sutaupytą laiką ir puikiai atliktą darbą.

Sudėtingas paslaugų teikimas su technologiškai ištobulinta įranga. Įsteigimo kaštai labai dideli ir modernūs pagal Europos standartus. Atliktas darbas padės sumažinti išleistus įrangai kaštus ir dar labiau padidinti galimybes plėstis ir sudaryti geresnes sąlygas investicijoms.

Įmonei įkurti reikalinga didelė dalis nuosavo kapitalo. Pradinis kapitalas reikalingas projektui pradėti ,kurti ir jį įgyvendinti. Tęsiant pradėtus veiksmus nuosavo kapitalo nepakanka, reikalinga ir paskola. Skolinto kapitalo kaina atsižvelgiama į skolintą sumą ir padaryta sutarti su skolinimo organizacija. Apyvartos kapitalas naudojamas projekto įgyvendinimui. Nepavykus projektui sunku sugražinti prarastą kapitalą. Verslas bus neįgyvendintas, kuris bus labai nepelningas ir neužbaigtas. Verslui pavykus įmonės kapitalas augs. Augant kapitalui palaipsniui išmokamos skolos, finansinė galia išaugs ir padės siekti numatytu tikslų.

  • Microsoft Word 316 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1078 žodžiai)
  • Kolegija
  • Valdas
  • Rinkodaros strategijos parinkimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Rinkodaros strategijos parinkimas. (2018 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/rinkodaros-strategijos-parinkimas.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 20 d. 06:32
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema