Rinkodaros tyrimas Vingės terminalas


Įvadas. Teisinė aplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė aplinka. Gamtinė aplinka. Mokslinė – technologinė aplinka. Mikro aplinka. SSGG analizė. Rinkodaros komplekso analizė.

Vingės terminalas teikia labai daug paslaugų, tokias kaip: ilgalaiki ir trumpalaiki prekių saugojimą muitinėje, akciziniuose ir komerciniame sandėliuose; atlieka krovos darbus, teikia detalių prekių apskaitą, galiojimo terminų, partijos numerių sekimą, FIFO, FEFO prekių judėjimo principų užtikrinimą; toliau ženklinimas akciziniais ir kontroliniais ženklais, banderolių klijavimas; prekių svėrimas, matavimas; pakavimas, siuntų paruošimas transportavimui; prekių rūšiavimas ir atrinkimas; akcizinių banderolių klijavimas; dokumentų paruošimas eksporto, importo, tranzito procedūroms ir kliento atstovavimas deklaruojant prekes muitinėje; krovinio ir jį lydinčių dokumentų įforminimas muitinėje; lydraščių, leidimų, pažymų, sertifikatų paruošimas ir įforminimas; apeliacijų paruošimas ir įforminimas, smulkių, dalinių, FTL, negabaritinių ir pavojingų krovinių transportavimas sausumos transportu; reguliarus dalinių krovinių pristatymas iš Europos šalių; platus logistikos partnerių tinklas Rytų ir Vakarų Europoje, Skandinavijoje; krovinių gabenimas jūrų, oro transportu iš viso pasaulio; krovinių pervežimas geležinkelių transportu; multimodalinio krovinių pervežimo sprendimai;krovinių draudimas, logistikos sprendimai ir konsultacijos; užsakymų valdymas ir detali prekių apskaita (WMS), prekių likučių sekimas on-line; prekių rūšiavimas, ženklinimas akciziniais ir kontroliniais ženklais, banderolių klijavimas, svėrimas, matavimas, įpakavimas, kokybės kontrolė; krovinių iš viso pasaulio konsolidavimas (dalinių, FTL, konteinerių); vienetinis prekių atrinkimas, naudojant šiuolaikinę sandėlio valdymo sistemą; prekių saugojimas muitinės ir komerciniame sandėlyje, krovos darbai; siuntų formavimas iš sandėlyje konsoliduotų krovinių; komercinių sandorių įforminimas muitinės sandėlyje; prekių distribucija Baltijos šalyse; tolimesnis krovinių pristatymas į NVS šalis, bei tranzitinių krovinių judėjimo ir muitinės formalumų schemos.

  • Adobe PDF 253 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių
  • Universitetas
  • Karolina
  • Rinkodaros tyrimas Vingės terminalas
    10 - 7 balsai (-ų)
Rinkodaros tyrimas Vingės terminalas. (2015 m. Vasario 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/rinkodaros-tyrimas-vinges-terminalas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 13:25
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo