Rinkodaros verslo projektas Arbatinė „CAT&TEA”


Rinkodara referatas. Arbatinė „ CAT TEA ”. Išskirtinumas ir unikalumas. Prekės ženklas. Makro ir mikro aplinka. Tikslinė rinka. Rinkos tyrimas. Žmonių sk. Amžius Pirktos prekės. Darbo diena. Produktai ir jų kainodara. Raudonoji arbata. Baltoji arbata. Žalioji arbata. Ulong arbata. Juodoji arbata. Geltonoji arbata.


Šiandieniniame pasaulyje, pilname didelio gyvenimo tempo ir kasdieniškumo, vienas smagiausių ritualų- pagurkšnoti puodelį gardžiai kvepiančios arbatos. Smagu, kai tai gali atlikti su puikia kompanija. Ir ta kompanija nebūtinai gali būti tavo artimas draugas ar draugė. Už juos ne ką prastesni yra gyvūnai, o jei dar tiksliau meilios katės. Tačiau yra tokių, kurie negali laikyti augintinių namuose. Viena iš priežasčių- alergija gyvūnams. Todėl pamąstėme, jog nei Lietuvos sostinėje Vilniuje, nei kituose mūsų šalies miestuose ar miesteliuose nėra tokios vietos, kur galima užsukti ne tik pasimėgauti arbata, bet ir pasidžiaugti augintinių draugija. Būtent šie aspektai mus pastūmėjo pabandyti įkurti arbatinę ”CAT&TEA“.

Sugalvojus verslo idėją, ji neatsiejama nuo tikslų, vizijos ir misijos. Taigi mūsų vizija - tapti ne tik arbatine, bet ir didele bendruomene, kuri suvienija sveikos gyvensenos, arbatos mėgėjus ir gyvūnų mylėtojus. Misija - suteikti miesto gyventojams ir turistams galimybę pasimėgauti įvairiais arbatų skoniais bei leisti patirti teigiamų emocijų, bendraujant su katėmis. Tačiau turint tikslus ir siekius Lietuvos rinkoje taip paprastai neįsitvirtinsi. Reikia ištirti konkurentus, nustatyti tikslinę rinką ir ją ištirti - pasirinkus teisingą tyrimą, sudaryti kainodarą, pristatyti paslaugos ženklą, bei daugelį kitų veiklos darbų, kuriuos aptarsime šiame darbe pritaikę savo produktui/paslaugai.

Norėtume pabrėžti, kad vis dėlto naujiena bus ne tik katės, bet ir tai, ką mūsų arbatinė galės pasiūlyti. Naujausias dalykas - tai arbata išsinešimui ir pagal užsakymą. Arbata pagal užsakymą reiškia, kad klientas paskambinęs mums galės užsisakyti arbatą, o kai eis ar važiuos pro mus, galės užeiti ir tiesiog ją pasiimti- jam nebereikės laukti arbatinėje, kol arbata bus pagaminta. Ateityje planuojame arbatą vežti ir į užsakymo vietas, tačiau truputėlį didesniais kiekiais, ne po vieną ar du puodelius. Kitas unikalus dalykas, kas teikiama tik specializuotose parduotuvėse,- tai arbatų mišiniai. Mūsų arbatinėje bus galima susikurti savo mėgstamo skonio arbatą. Bus kelios pagrindinės arbatos ir paskui bus dedami papildomi ingredientai, norint sukurti pageidautiną kliento skonį atitinkančią arbatą. Žinome, prekiausime ir paprastomis arbatomis, kad patenkintume poreikius žmonių, kurie nemėgsta egzotikos ir eksperimentų.

Pats didžiausias mūsų unikalumas bus katės, su jomis vyks didžiausias veiksmas. Visų pirma, katės sugeria negatyvią energiją, taip pat jos gydo sąnarių ir galvos skausmus, sumažina arterinį kraujospūdį, ramina nervus. Jos murkdamos stimuliuoja regeneracijos procesus ir padeda nusiraminti. Žinant jog yra alergiškų žmonių gyvūnams pasirinkome Kurilų veislės kates, kurios nesukelia alergijos ir savo charakteriu pasižymi išskirtiniu mielumu ir prieraišumu. Taigi tampa akivaizdu, kodėl pasirinkome būtent šiuos gyvūnus. Taip pat, savo arbatinėje organizuotume ir įvairius susibūrimus kačių mylėtojams.

Dar vienas išskirtinumas, kas Lietuvoje kol kas nėra labai populiaru, tai seminarai apie sveikatingumą, vykstantys pačiose kavinėse. Taigi mūsų arbatinė tikrai būtent tuo turėtų patraukti sveikuolių dėmesį. Taip pat vyks įvairūs renginiai, kurie padės mums būti pastebėtiems.

Galiausiai mes būsime vieninteliai, kurie pagamins šaltą arbatą. Toks produktas gali susilaukti ypač daug dėmesio vasaros metu. Kadangi arbata visada yra geriama karšta, nebent kai ji atšąla ir jau tampa ne tokia skani, mes, pasikliaujant įranga, ją pagaminsime šaltą. Suteiksime klientams naujovę – skanauti skanią šaltą arbatą, nepraradusią savo unikalių ir išskirtinių savybių.

  • Marketingas Verslo planas
  • Microsoft Word 1431 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (3218 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aiste
  • Rinkodaros verslo projektas Arbatinė „CAT&TEA”
    10 - 3 balsai (-ų)
Rinkodaros verslo projektas Arbatinė „CAT&TEA”. (2016 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/rinkodaros-verslo-projektas-arbatine-cattea.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 14:20
×