Rinkos tyrimas, mobilus manikiūro salonas


Tyrimo tikslas, uždavinia ir metodika. Metodika. Literatūros analizė. Rinkos tyrimo laikas, vieta, tiriama populiacija, pasirinktas apklausos metodas, imties dydis. Apibendrinant. Frequencies.

Šio darbo tikslas – ištirti sukurtos įmonės – mobilaus manikiūro salono” paklausą rinkoje. Taip pat išsiaiškinti kokie būtų potencialūs klientai, jų poreikiai bei galimybės naudotis siūloma paslauga.

Surinkti ir išanalizuoti literatūrą apie mobilujį manikiūro saloną, išskirti svarbiausius kintamuosius ir sudaryti konceptualų rinkos tyrimo modelį, suformuluoti pradines tyrimo hipotezes

Pristatyti sukurtą įmonę – mobilūjį manikiūro saloną

Sudaryti konceptualų modelį, jo ryšio analizę

Aprašyti rinkos tyrimo laiką, vietą, tiriamą populiaciją, pasirinktą apklausos metodą, imties dydį

Padaryti GBN matricą ir pasirinktos strategijos nustatytas marketingo veiksmų planą

Kaip matome moterys liko begalo patenkintos pasinaudojusios avilės teikiama mobilaus manikiūro salono paslauga. Kaip jos visos ir minėjo – tai padeda sutaupyti laiko. Taip pat, viena klientė minėjo, kad tai yra labai gera ir naudinga paslauga jaunoms mamoms turinčioms vaikelius ir negalinčioms bei neturinčioms kur jų palikti. Kol vaikelis miega manikiūristė gali atvykti į namus ir atlikti manikiūro paslaugas.

Toliau panagrinėjus mobilaus manikiūro paslaugas tokiu Lietuvoje neberadome, tačiau radome informacijos iš forumų, kur diskutuoja žmonės gyvenantys užsienyje, kad tai yra ganėtinai populliari paslauga kituose šalyse pavyzdžiui Vokietyjoje. Taip pat radome informacijos, kad merginos/moterys užsiimančios maniiūro paslaugomis pačios dirba su verslo liudijimu arba individualia veikla ir keliauja pas klientes į namus, atlieka manikiūrus bei pedikiūrus tačiau ir užsiprašo apmokėti atvykimo išlaidas. Pavyzdžiui, vien moteris teigė, kad pateikia taxi paslaugų čekius arba viešojo transporto bilietus kaip įrodymą, kiek kainavo jos atvykimas į pasirinktą klientės vietą. Taip pat ta pati mergina/moteris teikianti mobilaus manikiūro salono paslaugas minėjo, kad ji nuolat daro įvairiausias akcijas, pavyzdžiui klientėms, kurios užsisako pasaugų už tam tikras sumas ji atvykimo į pasirinktą vietą papildomai neapmokestina, tai dovanoja klientei nemokamai, apsimoka pati.

Šiam tyrimui atlikti mes pasirinkome sūkurti įmonę – mobilūjį manikiūro saloną. Mūsų nuomone, labai daug merginų, panelių bei moterų, taip pat ir vaikinų ir vyrų tvarkosi nagus pas manikiūristę, nesvarbu ar tai paprastam maikiūrui atlikti ar geliniam nagų nulakavimui, priauginimui, pedikiūrui ar kitai procedūrai atlikti. Taip pat dauguma jų norėtų ir galbūt galėtų dažniau tvarkytis nagučius tačiau ne visada yra laiko nuvykti į manikiūro saloną ar pas manikiūristę į namus. Šiam atvėjui mūsų įdėja viską pakeistų. Mobilus manikiūro salonas, tai manikiūro salonas, kuris atvyksta į žmogaus pasirinktą vietą jam patogiu laiku.

Tarkime, žmogus kasdien dirba nuo 9 ryto iki 18 vakaro, bet nori turėti tvarkigus nagučius, kad kažkas jais visuomet rūpintūsi, bet jau po darbo norisi grįžti tiesiog namo ilsėtis, ką tokiu atvėju daryti? Asmuo drąsiai gali išsikviesti mobilaus manikiųro salono manikiūristę, kuri, kad ir per pietu pertrauką atliktų norimą nagų procedūrą. Taip žmogus sutaupytų laiko – nereikėtų važiuoti niekur, gaišti laiko kelionei ir tūrėtų gražius, tvarkingus nagus. Be abejo, toks pasiūlymas taip pat labai naudingas naujoms mamytėms. Kol auginamas vaikas namuose, nėra kam jo pasaugoti, kad nuvažiuoti pas manikiūristę, bet nuo šiol tai ne bėda. Mobilus manikiūro salonas atvyksta tiesiai į namus pasirinktu laiku ir atlieka norimą procedūrą.

Manome, kad mūsų siūloma paslauga palengvintų visų žmonių, kurie nori turėti gražius nagučius, bet neturi laiko lankymuisi grožio salonuose. Mūsų įmonės manikiūristė atvyktų I pasirinktą vietą, pasirinktu laiku, atvyktų su visomis reikalingomis priemonėmis, apie nieką pačiam žmogui nereikėtų galvoti, niekuo nereikėtų rūpintis.

Pačiame žemėlapio viršuje yra mūsų įmonė- mobilusis manikiūro salonas. Sėkmingai veiklai vykdyti salonas turi pasiūlyti platų paslaugų pasirinkimą, paslaugas atlikti kokybiškai už prieinamą kainą bei gerai reklamuotis.

Platus paslaugų pasirinkimas yra svarbus nes klientas neturintis laiko eiti į saloną norės susitvarkyti viską per vieną dieną, tad salono meistrai negali mokėti atlikti tik vieną paslaugą. Paslaugų pasirinkimas turi būti platus ne vien dėl klientų bet ir dėl to, kad salonas galėtų konkuruoti su kitais to paties pobūdžio salonais. Tam, kad salonas išsiskirtų iš kitų ir pritrauktų klientus turi kažkuo išsiskirti iš kitų salonų, mūsų atveju salonas išsiskiria tuo, kad meistras atvyksta į klientui patogią vietą ir ten suteikia reikiamas paslaugas. Ši paslauga suteikia galimybę labai užsiėmusiems klientams ar neseniai pagimdžiusioms moterims kurios neturi kam palikti vaikus, atrodyti gražiai bei tvarkingai. Salonas atsižvelgia į kliento poreikius, prisitaikydamas prie klientui patogių sąlygų, pasiūlo paslaugą tai žmonių grupei kuri neturi galimybės vykti į stacionarų saloną ir taip didina klientų ratą, bei savo pelną.

  • Kosmetologija Analizė
  • Microsoft Word 319 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 39 puslapiai (6151 žodžiai)
  • Karolina
  • Rinkos tyrimas, mobilus manikiūro salonas
    10 - 3 balsai (-ų)
Rinkos tyrimas, mobilus manikiūro salonas. (2015 m. Gegužės 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/rinkos-tyrimas-mobilus-manikiuro-salonas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 22:26
×