Riteris pakitusiame pasaulyje: Don Kichoto paveikslo reikšmės


Riteris pakitusiame pasaulyje Don Kichoto paveikslo reikšmės. Rašytojas Migelis de Servantesas. Trumpai apie Don Kichotą(Alonsą Kichaną) ir Sančo Pansą. Don Kichoto paveikslas. Kalbėjimo planas. Informacijos šaltiniai.


Don Kichoto paveikslas yra išskirtinis iškeliamomis idėjomis ir gyvenimo būdu. Pirmiausia reikėtų aptarti apibendrinančius Don Kichoto bruožus:

Jis yra nenuilstantis naujų idėjų generatorius ir inovatorius nuolat ieškantis naujovių ir drastiškai senuosius būdus kritikuodamas bei keisdamas.

Jis labai abstraktus ir savųjų idėjų nemoka išreikšti tiksliai, tad jos dažnai būna miglotos ir suvokiamos vien jam pačiam.

Jam reikia iššūkių ir sunkių užduočių, kuriomis skintųsi kelią link pripažinimo.

Sekantis segmentas– darbas. Don Kichoto darbą būtina pastebėti ir įvertinti. Jis nepakenčia griežtos darbo reglamentacijos. Jei Don'as kuo ir susidomi, tai gilinasi iš esmės bei nori apie tai sužinoti kaip įmanoma daugiau. Jam svarbi informacija, kurios jis semiasi neatsižvelgdamas į savo galimybes, todėl dažnai pervargsta, nes dirba tik savarankiškai.

Ketvirtasis segmentas – laikas. Jis stengiasi būti punktualus, bet paprastai taip dėl įvairiausių priežasčių nesigauna. Jis vertina savo ir kitų laiką, tad nemėgsta jo leisti tuščiai – jei draugijoje jam neįdomu, tai išeina savais reikalais. Don Kichoto asmeninės savybės susipina tarpusavyje ir nupaišo jo asmeninį paveikslą ir padaro jo paveikslą labai išskirtinį.

Taigi, Don Kichoto paveikslas anuomet buvo tikrai išskirtinis išsikeliamomis idėjomis, palaikomomis mintimis ir apskritai gyvenimo būdu, kuris gali būti segmentuojamas į keletą platesnių aspektų.

Don Kichoto paveikslas yra labai panašus į šiuolaikinio žmogaus. Nors amžiai keitėsi, pavaizduotas riterio Don Kichoto paveikslas Migelio Servanteso se Savedros kūrinyje išliko panašus lyginant su paprastu žmogumi.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (1344 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Ardanas
  • Riteris pakitusiame pasaulyje: Don Kichoto paveikslo reikšmės
    10 - 1 balsai (-ų)
Riteris pakitusiame pasaulyje: Don Kichoto paveikslo reikšmės. (2018 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/riteris-pakitusiame-pasaulyje-don-kichoto-paveikslo-reiksmes.html Peržiūrėta 2019 m. Rugsėjo 23 d. 02:19
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema