Rizika ir draudimo raida


Daudimo skaidrės.

Rizika ir draudimo raida. Draudimas. Rizika. Bus yra buvo. Tai konkrečios situacijos, kurios gali atnešti nuostolių, rezultato neapibrėžtumas. Nelaimingo atsitikimo galimybė. Rizika – tai įvykis, kuris gali įvykti. Neigiamas Nulinis Teigiamas. Rizikuoti reiškia priimti sprendimą tiksliai nežinant jo rezultatų bei pasekmių. Rizikos klasifikavimas. Grynoji rizika – tai draudiminė rizika. Ypatingoji (dalinė) rizika yra individualizuota ir pagal priežastis. Pagal rizikos objektą visos rizikos skirstomos į 4 klases Asmens rizikos. Asmens rizika –. Turto rizika – tai rizika, susijusi su esamos nuosavybės arba svetimo turto turėjimu Rizikos. Atsakomybės rizika –. Rizika, susijusi su kitų asmenų įsipareigojimais – tai tokia rizika. Draudžiamosios rizikos kriterijai. Rizika, kuri įtraukta į draudiko atsakomybės apimtį. Draudimo raida Lietuvoje. Draudimas kaip. 1996-07-10 įsigalioja naujas draudimo įstatymas. 2004 m. Lietuvos draudimo rinkos įsiliejimas į ES vidaus rinką. Įstatinio kapitalo raida.


Tai konkrečios situacijos, kurios gali atnešti nuostolių, rezultato neapibrėžtumas.

Galimų rizikingos situacijos rezultatų išbarstymas aplink laukiamą rezultatą.

Galimas įvykis ar visuma, kuriai gali būti taikomas draudimas.

Neigiamas; Nulinis; Teigiamas.

Ypatingoji (dalinė) rizika yra individualizuota ir pagal priežastis, ir pagal pasekmes. Įmanoma nustatyti draudimo tarifus ir premijas (Stichinių nelaimių, vagysčių); 5. Finansinė rizika – tai tokia rizika, dėl kurios patirtas pasekmes galima įvertinti pinigais. Ne visos draudžiamos (Verslo nutrūkimas dėl gaisro); 6. Nefinansinė rizika – tokia rizika, dėl kurios patirtų pasekmių negalima įvertinti pinigais. Nuostolis dėl tokios rizikos matuojamas moraliniais kriterijais (Vaiko draudimas nuo mirties ir traumų).

Pagal rizikos objektą visos rizikos skirstomos į 4 klases: Asmens rizikos; Turto rizikos; Rizikos, susijusios su kitų asmenų įsipareigojimais; Atsakomybės rizikos.

Asmens rizika – tai rizika, dėl kurios konkretus asmuo gali patirti finansinių nuostolių: Sveikatos praradimo rizika – pajamų praradimo ar sumažėjimo rizika; Ankstyvos mirties rizika; Bedarbystės rizika – šią riziką turi tik tie žmonės, kurie turi darbą: jeigu jį praranda, asmens pajamos sumažėja.

Rizika, susijusi su kitų asmenų įsipareigojimais – tai tokia rizika, dėl kurios atsiranda finansinių nuostolių, nes nebuvo įvykdyti sutartyje nurodyti įsipareigojimai (neapmokėtos sąskaitos už pristatytas prekes ar suteiktas paslaugas).

 • Draudimas Skaidrės
 • 2017 m.
 • Lietuvių
 • Edita
 • 17 puslapių (653 žodžiai)
 • Kolegija
 • Daudimo skaidrės
 • MS PowerPoint 122 KB
 • Rizika ir draudimo raida
  10 - 2 balsai (-ų)
Rizika ir draudimo raida . (2017 m. Gegužės 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/rizika-ir-draudimo-raida.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 05:57