Rizika referatas


Likvidumo rizika lb. Rizikos referatas. Palukanu rizikos mazinimo metodai. Kredito rizika kursinis. Verslo rizikos referatas. Salies rizikos budai ir pavyzdziai referatas. Finansine rizika referatas. Bendrosios rizikos įvertinimo schema.. Referatas apie rizika. Rizikos valdymas kursinis darbas.

Anotacija. Įvadas. Rizika. Rizikos rūšys. Rizika. Rizikos rūšys. Rizika ir pelno norma. Finansinė rizika. Kas yra kreditas. Kreditinė rizika. Rizikos, kurios įtakoja kreditinę riziką. Valiutinė rizika. Likvidumo rizika. Palūkanų normos rizika. Rizikos mažinimo būdai. Nord/lb lietuva banko kreditinė rizika. Trumpa banko apžvalga. Paskolų grąžinimo užtikrinimo būdai. Nord/lb lietuva turto, skirto paskolai užtikrinti draudimas ir įvertinimas. Banko paskolos analizė. Pasiūlomieji nord/lb lietuva rizikos mažinimo būdai. Kredito normavimas. Nord/lb lietuva kredito draudimas. Pasiūlomieji alternatyvūs kreditavimo būdai. Išvados ir pasiūlymai. Zusammenfassung. Bibliografijos sąrašas. Priedai. Priedas. Bendrosios rizikos įvertinimo analizės schema. Priedas. Lizingo procedūros schema. Priedas. Fortfeitingo procedūros schema.

Rizikos - nesėkmės tikimybės ,galimų praradimų pavojus – valdymas dėl savo svarbos tapo atskira bankų veiklos sritis.

žodis rizika dažniausiai turi neigiamą reikšmę, ši sąvoka reiškia galimą pavojų, žalą ir nuostolius. Rizika suprantama kaip galimybė patirti nuostolių, prarasti pajamas arba tai, kad siekiant numatyto tikslo prireiks papildomų išteklių.

šiame darbe apžvelgiama labai aktuali Lietuvos bankams tema - kredito (kreditinė) rizika. Darbe yra aprašyta kas yra rizika, jos rūšys, taip pat kaip kreditinę riziką įvertina nord/lb Lietuva bankas ir pateikti pasiūlymai kaip šią riziką sumažinti.

Pirmoje darbo dalyje jūs sužinosite kas yra rizika, susipažinsite su rizikos rūšimis. Taip pat sužinosite kaip įvertinti kredito riziką ir pagal ką bei kaip kredito riziką įvertina nord/lb Lietuva kredito specialistai.

Antroje dalyje yra išdėstyti pasiūlymai kaip mažinti kreditinę riziką, taip pat pateikti alternatyvūs kreditavimo būdai.

Darbo pabaigoje išdėsto temos aktualumas. Rizika yra labai nepageidaujama, tačiau banko veikloje ji yra neišvengiama. Tikriausiai nėra ne vieno banko, kuris nebūtų patyręs nuostolių dėl blogų paskolų. Blogos paskolos ir nuostoliai dėl jų šiaip sau iš niekur nieko neatsiranda, tai priklauso nuo daugelio dalykų, tokių kaip skolininko galimybės apmokėti skolą, banko aplaidumo ir pan. Todėl kiekvienas iš bankų ieško įvairiausių būdų kaip apsidrausti nuo nepageidaujamų įvykių, kurie bankui atneša nuostolius. Šie nepageidaujami įvykiai bei galimas nuostolis dar yra kitaip vadinami rizika, o jeigu tie nuostoliai yra negrąžintos paskolos, tai - kreditine rizika. Deja, rizika kaip ir su visomis verslo formomis, taip ir su banko veikla yra glaudžiai susijusi ir jos visiškai panaikinti neįmanoma, tačiau ji turi ir teigiamą pusę - rizika skatina veiklą.

Tai, kad rizikos panaikinti neįmanoma dar nereiškia, kad su ja negalima kovoti . Verslo žmonės nuo seno stengėsi riziką minimizuoti ir numatyti galimus savo veiklos posūkius. Aišku, visko numatyti neįmanoma, bet stengiamasi bent jau nekartoti senų klaidų. Būsimų įvykių numatymą galima dar kitaip pavadinti rizikos įvertinimu. Gerai įverti darbo tikslas: aprašyti kas yra rizika, jos rūšys, taip pat kaip kreditinę riziką įvertina nord/lb Lietuv rizika yra nuolatinė bet kokios žmogaus veiklos dalis. Galima iš anksto nuspręsti ką ir kaip darysi, bet visiškai išvengti rizikos neįmanoma. Rizika be kita ko skatina ūkwebsterio žodyne - rizika traktuojama kaip pavojus, nuostolio galimybė.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 58 KB
  • 2011 m.
  • 39 puslapiai (9507 žodžiai)
  • Rizika referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Rizika referatas. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/rizika-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 21:47
×