Rizika


Visas mūsų kasdieninis gyvenimas – ištisa rizika. Kiekvieną kartą, bet kur eidami, bet ką sakydami ar darydami, mes rizikuojame. Tai – gyvenimo variklis, kuris pažadina mūsų pasaulį, suteikia jam įvairumo, žaismingumo, bet ar visada verta rizikuoti? Verslas – rizikinga veikla. Norint sukurti verslo įmonę – reikia rizikuoti. Jei neturi pradinio kapitalo, privalai imti paskolą iš banko.

Tai – gyvenimo variklis, kuris pažadina mūsų pasaulį, suteikia jam įvairumo, žaismingumo, bet ar visada verta rizikuoti?.

Verslas – rizikinga veikla. Jeigu įmonė žlugtų – pinigus vis tiek turetum gražinti ir dar su procentais. Aš manau, kad rizikuoti vis dėlto verta. T. Petersas veikale klestėjimo chaosas rašė: norint siekti užsibrėšto tikslo, reikia rizikuoti, atsiriboti nuo baimės, kad nepripažins, kad nesiseks, baimės prarasti autoritetą . Verslininko kelias yra kupinas nežinios. Rinkos dydis, kliento poreikiai, prekių ar paslaugų kainos, konkurencijos mastai kinta kiekvieną dieną, todėl verslininkai priversti rizikuoti. Laimei, daugeliui pavyksta įsitvirtinti rinkoje ir netgi lyderiauti.

Skirtingos asmenybės riziką vertina skirtingai. Yra žmonių, kurie specialiai rizikuoja, nuolat įsiveldami i sudėtingas ir keblias situacijas. Visada stengiasi pakliūti ten, kur padidėja adrenalino kiekis kraujyje, taip puikiai praleisdami laiką bei praskaidrinantys sau nuotaiką. Manau, tai nėra blogai, jei tai nekenkia aplinkiniams.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (268 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rizika
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Rizika. (2011 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/rizika.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:35
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo