Rizikos draudimo fondų veikla: investavimo savybės ir patiriama rizika


Įvadas. Rizikos draudimo fondų savybės. Alternatyvaus investavimo fondų strategijos. Alternatyvaus investavimo fondų vystymasis Lietuvoje. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas. Pastaruoju metu kapitalo rinkų elgesį prognozuoti vis sunkiau – didėja kintamumas ir auga rizika. Sunku vienareikšmiškai apibūdinti esamas kapitalo rinkas kaip, nes labai sudėtinga priskirti vieną vyraujančią kryptį, identifikuoti ne tik ilgalaikes, bet ir trumpalaikes tendencijas. Esant tokiam nepastovumui dažnas investuotojas susimąsto, kaip diversifikuoti savo investicijų portfelį ir mažinti akcijų bei obligacijų tradicines ilgąsias pozicijas. Svarstant apie diversifikavimą, galima pasitelkti įprastas priemones, tokias kaip pinigų rinkos, nekilnojamojo turto fondai, grynieji pinigai, kur investuotojas, įgydamas teisę, laikosi ilgosios pozicijos. Norėdami apsisaugoti nuo kintamumo kapitalo rinkose, patyrę investuotojai ieško priemonių, turinčių kuo mažesnę sąsają su minėtomis rinkomis. Šiuo atveju alternatyvieji investavimo fondai yra vienas iš svarstytinų pasirinkimų, suteikiančių galimybę diversifikuoti tipinį investicijų portfelį, nes jų pelningumas tiesiogiai nepriklauso nuo kapitalo rinkos tendencijų, tai yra šie fondai gali gauti pelno net rinkoms kintant, o jų pelningumas labai priklauso nuo fondo valdytojo įgūdžių ir gebėjimų bei pasirinktos investavimo strategijos.

Darbo tikslas – išanalizuoti rizikos draudimo fondų veiklos savybes ir patiriamą riziką.

Darbo uždaviniai:

1. Išnagrinėti rizikos draudimo fondų savybes.

2. Išskirti alternatyvaus investavimo fondų strategijas.

3. Išanalizuoti alternatyvaus investavimo fondų vystymąsi Lietuvoje.

  • Microsoft Word 191 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (3421 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelina
  • Rizikos draudimo fondų veikla: investavimo savybės ir patiriama rizika
    10 - 1 balsai (-ų)
Rizikos draudimo fondų veikla: investavimo savybės ir patiriama rizika. (2015 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/rizikos-draudimo-fondu-veikla-investavimo-savybes-ir-patiriama-rizika.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 26 d. 11:33
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo