Rizikos nustatymas ir įvertinimas UAB „TC prekyba“


Uab „Tc prekyba“. Istorija. Konkurentai. Įmonės aplinkos analizė. Politiniai – teisiniai veiksniai. Ekonominiai veiksniai. Socialiniai veiksniai. Technologiniai veiksniai. Potencialių rizikų identifikavimas įmonės veikloje. Rizikų žemėlapis. Įmonės rizikos valdymo brandos lygio įvertinimas. Poveikio priemonių kiekvienai rizikai pasiūlymas. Išvados. Literatūra ir nuorodos.

Verslas tiesiogiai yra įtakojamas daugybe veiksniu. Todėl verslas ir rizika tai yra neatsiejami dalykai. Kiekvienos įmonės veikloje yra svarbus verslo rizikos valdymas. Šis procesas savo ruožtu suteikia pranašumą, tai tarsi pagalba kad įmonė dirbtų efektyviai bei išliktų konkurencinėjė kovoje. Verslo rizikos valdymas taipogi užtikrina palankius veiklos rezultatus. Kadangi rizikos visiškai išvengti neimanoma, ją reikia tinkamai valdyti, tai yra naudoti įvairias priemones, padedančias mažinti rizikos laipsnį. Tikriausiai kiekviena įmonė ieško tokių sprendimų, kurie verslą vestų pirmin. Kaip rašė savo knygoje V. Bagdonas „Kiekviename versle svarbu yra ne tik išvengti rizikos bet ir ją iki žemiausio lygio sumažinti“.

Temos aktualumas: Rizika versle yra neišvengiama. Tačiau neišvengiama dar nereiškia, jog su ja nereikia kovoti, todėl kiekviena įmonė turėtų ją analizuoti bei stengtis išvengti, o atsiradusia – sumažinti. Taigi ši tema yra aktuali kiekvienai, savo veiklą vykdančiai įmonei, kuri nori veikti pelningai ir pasiekti gerų veiklos rezultatų.

Darbo tikslas: Išanalizuoti UAB „TC PREKYBA“ rizikos veiksnius, nustatyti įmonei gresiančias rizikas ir jas įvertinti.

Tyrimo metodai: mokslinės medžiagos analizavimas, įmonės internetinės svetainės duomenų analizė, bei UAB „TC PREKYBA“ metinių konsoliduotų pranešimų analizavimas.

Misija – siekiame patenkinti poreikius visų savo klientų, . Nuolatinis tobulėjimas, naujų technologijų pritaikymas visose veiklos etapuose ir stabili kasmetinė plėtra Baltijos šalyse yra efektyviausia konkurencinio pranašumo, rinkos dalies didinimo.

Vilniaus prekybos parduotuvė „TOPO CENTRAS“ savo veiklą pradėjo 2004 metais lapkričio mėn. ir, Vilniuje. Parduotuvėje dirba 23 darbuotojai ir vadovauja jiems ilgametę patirtį sukaupęs direktorius Pasak žmonės „TOPO CENTRA“ vertina dėl didelio kokybiškių ir kiekybiškių prekių pasirinkimo, nuolatinių nuolaidų, akcijų, teikiamų įvarių paslaugų bei malonaus aptarnavimo. Darbuotojai stengiasi klientus aprūpinti modernia, ekonomiška ir kokybiška produkcija. „TOPO CENTRAS“ vadovaujasi M. Tacher, D. Britanijos ministrės žodžiais, svarbiausia kai grįžta klientas, o ne prekė.

  • Microsoft Word 136 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (2105 žodžiai)
  • Universitetas
  • Darka
  • Rizikos nustatymas ir įvertinimas UAB „TC prekyba“
    10 - 4 balsai (-ų)
Rizikos nustatymas ir įvertinimas UAB „TC prekyba“. (2015 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/rizikos-nustatymas-ir-ivertinimas-uab-tc-prekyba.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 09:46
×