Rizikos valdymas Panevėžio statybos treste


Įvadas. AB Panevėžio statybos trestas pristatymas. Ssgg. Aplinkos veiksniai. Kylančios rizikos. Rizikos šaltiniai. Rizikos žemėlapis. Rizikos mažinimo būdai. Įmonės rizikos valdymo brandos lygio įvertinimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Įmonės aplinkos analizė naudojant SSGG (Stiprybės, Silpnybės, Galimybės, Grėsmės), pagrindinių politinių, ekonominių, socialinių, technologinių veiksnių analizė.

Versle kiekviena įmonė susiduria su tam tikromis rizikomis tiek įmonės viduje tiek išorėje. Kai kurios rizikos nedidelės ir jas galima tiesiog ignoruoti, tačiau norint veikti sėkmingai įmonė turi atsižvelgti į rizikas, nes dalis jų gali pridaryti didžiulių nuostolių. Jeigu įvertinus rizikas jos per didelės įmonei reikia galvoti kaip išvengti tos problemos. Ne išimtis ir AB „Panevėžio statybos trestas“. Tokia stambi įmonė susiduria su daugybe rizikų (pvz. darbuotojų traumos , įrangos sugedimas ar naujų konkurentų atėjimas į rinką). AB „Panevėžio statybos trestas“ skiria nemažai dėmesio rizikos analizuoti ir spręsti , tai viena iš priežasčių ,kodėl ši įmonė sėkmingai veikia jau daugybę metų. Šiam darbe išanalizuosiu su kokiomis pagrindinėmis rizikomis susiduria ši įmonė ir kaip galima pateiksiu pasiūlymus kaip sumažint šiu rizikų grėsmę.

Darbo tikslas : nustatyti ir įvertinti riziką įmonėje AB „Panevėžio statybos trestas“ bei pasiūlyti kaip sumažinti ar pašalinti šias rizikas.

Darbo uždaviniai :

Pateikti įmonės pristatymą

Išanalizuoti įmonės aplinką (atlikt SSGG)

Sudaryt rizikų žemėlapį

Įvertinti įmonės rizikos valdymo brandos lygį

Pasiulyti kaip išspręsti egzistuojančias rizikas

Nedarbas reiškia, kad atsiranda daugiau laisvų žmonių, kuriuos galima pasamdyti į darbą. Problema ta, kad didėjant nedarbui pati įmonė gali būti priversta mažint darbuotojų skaičių.

ES struktūrinių fondų investicijų poveikis statybų sektoriui yra trumpalaikis, kadangi šis sektorius daugiausiai veikiamas per paklausos pusės efektus ir naudą gauna projektų įgyvendinimo metu, o dauguma šiame sektoriuje sukurtų darbo vietų – laikinos.

Išaugusi medžiagų ir statybos savikaina.

Jei savikaina išauga įmonė bus priversta didint paslaugų kainą arba mažint darbuotojų atlyginimus.

  • Verslas Analizė
  • Microsoft Word 87 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1579 žodžiai)
  • Universitetas
  • X
  • Rizikos valdymas Panevėžio statybos treste
    10 - 10 balsai (-ų)
Rizikos valdymas Panevėžio statybos treste. (2016 m. Sausio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/rizikos-valdymas-panevezio-statybos-treste.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 11:09
×