Robo Beileyo kompanija ir jos sekmė


Robert'o Bailey Flag Nor Fail kompanijos pristatymas. Verslo pradžia Kompanijos simbolio paaiškinimas Logotipo paaiškinimas Dabartinė kompanijos situacija. Verlso pradžia. Flag nor fail. Kompanijos simbolio paaiškinimas. Kirvis ir inkaras. Logotipas flag nor fail. Jie pasirinko tokį logotipą, nes ieškojo tokio, kuris atspindėtų juos. Nuo to 400$ investavimo į šį verslą jie priėjo iki to. Flag nor fail drabužiai.

Paruošė: Ernestas Lavrinovičius ir Tadas Juškevičius 2b.

Flag nor fail tai ribota kiekiu, ranka atspauzdintų drabužių kompanija. Rob Bailey visada norėjo daryti, kurti kažka savo, bet iki tam tikro laiko to nedarė. Tada jis metus bandė kurti dizaino darbus, tačiau nieko nesigavo ir jis liko be pinigų. Visada norėjęs įkurti drabužiu liniją Rob'as tuomet turejo 400$ banke, o jo sąskaitos, kurias turėjo sumokėti buvo 2200$. Tada jis pagalvojo ir buvo likę du variantai: mokėti už skolas ar kažka pamėginti. Pabandęs jis galėjo arba tiesiog likti be pinigų arba šis tas išeitų į naudą. Taigi jis rizikavo ir pradėjo pardavinėti savo rankų darbo drabužius. Neturėjo pinigų visokiems aparatams ir negalėjo masiškai jų gaminti.

  • MS PowerPoint 266 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (354 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tadas
  • Robo Beileyo kompanija ir jos sekmė
    10 - 6 balsai (-ų)
Robo Beileyo kompanija ir jos sekmė. (2015 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/robo-beileyo-kompanija-ir-jos-sekme.html Peržiūrėta 2019 m. Sausio 18 d. 17:30
×