Romano TEVAS GORIJO veikeju gyvenimai


O. de Balzakas. „Tėvas Gorijo“. Pagrindinių romano veikėjų gyvenimas, paveikslai, pasirinktos vertybės. Pamokos uždaviniai. Kaip šie veikėjai susiję su tėvu Gorijo? Tėvo Gorijo vaizduojamas gyvenimas - 6 - eri metai ponios Vokė pensione. Grupė. „Visuomenės balsas“. Kaip elgėsi Rastinjakas sergant tėvui Gorijo? Grupė. „Prokurorai“. Ar tėvo Gorijo dukterys jautėsi kaltos? Ir IV grupės. „Advokatai“. Ar Eugenijus, atvykęs į. Paryžių,. pasikeitė? Grupė. „Sociologai“. Grupė. „Žurnalistai“. Grupė. „Menininkai abstrakcionistai, simbolistai“. Darbas grupėse. Refleksija. Kokią SMS parašytumėte? Grupių darbo pristatymas kitą literatūros pamoką.

Suvokti ir paaiškinti pagrindinių romano veikėjų paveikslus, jų siekius, gyvenime padarytus sprendimus. Gebėti dirbti grupėje ir savarankiškai spręsti iškilusią problemą.

Tėvo Gorijo vaizduojamas gyvenimas - 6 - eri metai ponios Vokė pensione.

Sukurti nekrologą „NETEKOME TĖVO GORIJO – AMŽINOJO TĖVYSTĖS SIMBOLIO“. Tikslas – pranešti visuomenei apie tėvo Gorijo mirtį, trumpai apžvelgti jo gyvenimo kelią, įvertinti atliktus darbus, iškelti patraukliausius bruožus, išreikšti apgailestavimą dėl žmogaus netekties.

Surašyti rastinjako ieškininį pareiškimą dėl skolos priteisimo iš tėvo gorijo dukterų ir jų patraukimo baudžiamojon atsakomybėn. tikslas – įrodyti, jog rastinjakas turėjo išlaidų prižiūrėdamas ir laidodamas gorijo, jog dukterys kaltos, užmiršusios savo pareigą tėvui.

O aš turėsiu savo koljė ir niekas neturės teisės pagalvoti, kad esu neturtinga...

Parengti DELFINOS NUSINGEN ir ANASTAZIJOS DE RESTO GINAMĄSIAS KALBAS.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1031 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (377 žodžiai)
  • Algis
  • Romano TEVAS GORIJO veikeju gyvenimai
    10 - 4 balsai (-ų)
Romano TEVAS GORIJO veikeju gyvenimai. (2014 m. Spalio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/romano-tevas-gorijo-veikeju-gyvenimai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 12:08
×