Romos miesto pristatymas


Įvadas. Roma– Italijos sostinė. Pačiame mieste yra Vatikano valstybė – popiežiaus rezidencija. Roma yra dalinama. Roma yra trečias. Romos istorija. Imperatoriaus Augusto valdymo metu Roma buvo didžiausias pasaulio miestas. Miesto architektūra. Antikinė Roma. Viduramžių architektūra. Renesanso ir Baroko architektūra. Neoklasicizmo architektūra. Fašizmo architektūra. Kultūra. Roma yra svarbus. Romoje yra įsikūrusi. Miesto infrastruktūra. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

ROMOS MIESTAS Specialybės kalbos pagrindai Viešoji kalba Šiauliai, 2014.

Darbo tikslas- Supažindinti su Romos miestu. Darbo uždaviniai: Pateikti išsamią informaciją apie Romos istoriją, kultūrą bei architektūrą. Įvertinti Romos miesto infrastruktūrą.

Istorine prasme Roma labai plėtėsi ir buvo įtakinga. Miestas svarbus Europos istorijai, kadangi nuo šio miesto atsiradimo ėmė plėstis visa Europa. Turtinga Romos istorija atsiskleidžia architektūroje. Daugelio amžių įvykiai paliko neišdildomus pėdsakus, kurie matomi kiekviename miesto kampelyje. Miestas turi daug istorinio paveldo objektų, kurie pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. 2. Infrastruktūra mieste gerai išvystyta. Tai suteikia puikias galimybes svečiuotis turistams.

  • Turizmas Skaidrės
  • MS PowerPoint 3209 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (769 žodžiai)
  • Julija
  • Romos miesto pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Romos miesto pristatymas. (2014 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/romos-miesto-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 17:05
×