Rožinė


Rožinė antras tipas. Kliento kortelė. Kosmetologo klausimai klientei. Kosmetologo apžiūros rezultatai. Klientes odos tipas ir kokios pas ją yra odos problemos. Fiziologiniai procesai odoje ir odos patologija. Kokius korekcinius būdus galima pritaikyti šiai odai. Kosmetologo patarimai. Šios ligos prognozė. Išvada. Šaltiniai.

Vardas Pavardė: Aušra Bronienė Gimimo data: 1955-02-10 Profesija: Virėja Nusiskundimai: Klientė skundžiasi veido deginimu, dilgčiojimu, odos paraudimu ir veide atsiradusių spuogų.

Kada pastebėjote problemą? Ar mėgstate ažtrų maistą? Kokias kosmetines priemones naudojate namuose? Kokie maisto produktai ir patiekalai sudaro jūsų maisto racioną? Ar dažnai stresuojate? Ar vartuojate alkoholį? Ar rūkote? Ar nesiskundžiate miego sutrikimais? Ar dažnai judate? Ar dažnai būnate saulėje, ir kaip dažnai lankotės soliariumuose? Ar jums yra menopauzė ? Ar dažnai būnate karštame ore?

Apžiūrėjus klientę, pastebėjome odos paraudimą, eritemos vietose yra daugybinės įvairaus dydžio rausvos papulės ir pustulės daugiausiai jų matosi kaktos, skruostų, nosies ir smakro zonoje. Matome, kad paraudimo vietose oda yra išsausėjusi ir šiek tiek šerpetojanti. Kadangi klientė yra brandaus amžiaus, jos odos tonusas ir elastingumas yra nepakankamas. oda pasidariusi gumbėta, jos paviršius primena apelsino žievelę.

Klientes odos tipas ir kokios pas ją yra odos problemos:.

Klientės odos tipas yra mišrus, linkes į riebumą. Poros yra didelės,riebalų kiekis padidėjas.

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 897 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (521 žodžiai)
  • Ingabark
  • Rožinė
    10 - 10 balsai (-ų)
Rožinė. (2015 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/rozine.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 18:36
×