RSA algoritmo analizė


Rsa algoritmas. Algoritmavimo stilius ir kultura konspektas. Rsa referatas.

Rsa algoritmo analizė. Sudaryti programą rsa algoritmo analizei. Stengtis kiek galima daugiau optimizuoti programos skaičiavimus, ypač koduojant tekstą, kur reikalingi dideli kėlimai laipsniu. Ataskaitoje pateikti įvairias priklausomybes grafiškai. Darbas. Išvados.

Stengtis kiek galima daugiau optimizuoti programos skaičiavimus, ypač koduojant tekstą, kur reikalvidutinis slapto rakto išskaičiavimo laikas priklausomai nuo pirminių skaičių kiekio imamo iš failo. Vidutinis laikas reiškia, kad imant iš pirminių skaičių failo pvz. Iki 30 skaitmenų nebus būtent paimtas 30-as, Gali būti ir 28-as, ir 13-as ir net 1-as.

Ribinis slapto rakto išskaičiavimo laikas priklausomai nuo pirminių skaičių kiekio imamo iš failo. Ribinis laikas reiškia, kad imant 30 pirminių skaičių iš pirminių skaičių failo bus paimtas būtent 30-as, Y didžiausias skaičius tame intervale. Vidutinis iteracijų skaičius išskaičiuojant slaptą raktą priklausomai nuo slapto rakto skaitmenų kiekio. Iteracija - tai vienas ciklas, kuriame išskaičiuojant slaptą raktą pagal viešą atliekams pilnas raktų generavimas.

Ribinis iteracijų skaičius išskaičiuojant slaptą raktą priklausomai nuo slapto rakto skišvados: panagrinėjome rsa algoritmo veikimą. Pastebėjome, kad imant iš pirminio failo ne daugiau kaip 4000 pirminių skaičių, slapto rakto išskaičiavimas pagal viešą užtrunka neilgai (~ 0-3 min ), taip pat ir koduojant/atkoduojant, kol skaičiai patenka į int64 tipą laikas neviršyja s. Tačiau atitinkamai didėjant raktams ir koduojamam/atkoduojamam teksto dyžiui laikas didėja eksponentiškai.

  • Microsoft Word 90 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (356 žodžiai)
  • Mikalojus
  • RSA algoritmo analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
RSA algoritmo analizė. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/rsa-algoritmo-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 16:39
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo