Rūbų gamyba ir panaudojimas


Rūbų gamyba. Aprangos stiliai. Romantinis. Bohemiškas. Prancūziškas. Dalykinis stilius. Aprangos teikiamos paslaugos. Apsauginė apranga. Nacionalinė apranga. Viršutiniai drabužiai. Madingi drabužiai. Maskuota apranga. Apranga gaminama. Drabužių siuvimas. Rūbų gamybos profesijos. Šaltiniai.

Kas yra apranga? Aprangos rūšys Aprangos teikiamos paslaugos Kur gaminama apranga Rūbų gamintojų profesijos.

Tai natūralumas ir žavesys, elegancija bei moteriškumas. Atrodo, kad prancūzės turi įgimtą gero skonio pojūtį, o mada joms tarytum smagus žaidimas.

Sewingworks siuva tokius rūbus kaip kelnes, striukes, šortus, sijonus, sukneles, vaikiškus rūbus prieinamomis kainomis.

AB “Šatrija” Raseiniuose. Generalinis direktorius - Giedrius Grondskis Siuvimo paslaugos – masinis siuvimas Siūna pagal individualius užskaymus.

AB "Audimas" Kaune, įkurtas 1931m gamino sportinę aprangą. Šiuo metu “Audimas” yra pirmaujantis aprangos aktyviam laisvalaikiui ir sportui prekės ženklas Lietuvoje.

Siuvėja – atsakinga už rūbų siuvimą Technologė – aiškina kaip siūti pagal eiliškumą Cecho meistras – organizuoja darbų eigą ceche Gamybos vadovas – atsakingas už sklandžią gamybą Technologė normuotoja – normuoja siuvimo operacijų laikus Kontrolierė – tikrina rūbų gamybą.

Brigadininkė – atskinga už furnitūros išdavimą siuvėjoms Mecanikas – atsakingas už siuvimo mašinų remontą, bei priežiūrą Sukirpimo vadovė – atsakinga už sukirpimo padalinio darbą Konstruktorius – konstruoja lekalus ant kirpinio.

Lipdukų ekspertė – klijuoja lipdukus ant kirpinių Finansininkė – atsakinga už finansines operacijas Važinėjanti technologė – reikalui esant vyksta į kitus fabrikus Gamybos technologė – aiškina kaip siūti Modeliuotoja – modeliuoja ir kuria naujus rūbus.

  • Technologijos Skaidrės
  • MS PowerPoint 1520 KB
  • 2014 m.
  • 25 puslapiai (545 žodžiai)
  • Aistė
  • Rūbų gamyba ir panaudojimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Rūbų gamyba ir panaudojimas. (2014 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/rubu-gamyba-ir-panaudojimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 23:20
×