Rūbų ir batų parduotuvės kurimas


Įvadas. Verslo idėja ir jos įgyvendinimo planas. Įmonės veiklą reglamentuojantys dokumentai. Individualios įmonės steigimas. Įmonės charakterizavimas. vizija, misija ir tiislai. Įmonės organizacinė – valdymo struktūra. Rizika. Darbuotojų pareiginiai nuostatai. Įmonės strateginis ir metinis veiklos planas. Darbuotojų motyvavimo principai ir sistema. Konfliktinės situacijos ir jų valdymo būdai. Išvados. Literatūros sąrašas.


Aš pasirinkau įkurti IĮ – individualią įmonę, naujų rūbų ir batų parduotuvę „Apsirenk pas Agnę“. Žinoma, dabar yra labai didelis pasirinkimas tokio tipo parduotuvių, bet tikiuosi su išskirtinėmis ir kokybiškomis prekėmis, bei patraukliomis kainomis pritraukti daug klientų.

Darbo tikslas: pristatyti mano šeimos verslo idėją ir jos įgyvendinimo planą.

Darbo uždaviniai:

Pristatyti savo verslo idėją ir jos įgyvendinimo planą;

Apibūdinti įmonės veiklą reglamentuojančius teisinius dokumentus;

Pateikti įmonės charakteristiką, tikslus, viziją ir misiją;

Suformuluoti organizacinę – valdymo struktūrą;

Apibūdinti darbuotojų funkcijas, pavaldumus ir atsakomybes;

Pristatyti darbuotojų motyvavimo sistemą;

Pateikti įmonės strateginį ir metinį veiklos planus.

Galbūt daugelis žmonių norėtų turėti privatų verslą, tačiau ne visiems pavyksta įkurti savo nuosavą įmonę. Tam, kad įkurti įmonę ir jai vadovauti, reikia turėti nors kiek žinių toje srityje, kurioje norima plėtoti verslą.

Kadangi, pati dirbu IĮ, kurios savininkas yra privatus asmuo ir esu minimaliai susipažinusi su reikalavimais reikalingais IĮ turėti, todėl nusprendžiau atidaryti savo įmonę. Tai bus naujų drabužių ir batų parduotuvė „Apsirenk pas Agne“. Įmonė savo veiklą planuoja pradėti 2016 metų gegužės 30 dieną.

Parduotuvės adresas Vilkaviškio gatvėje Marijampolė. Patalpas nuomuosime. Jų plotas yra 120 kvadratinių metrų. Patalpų nuoma kas mėnesį mums kainuos 400 EUR. Turėtume sulaukti daug klientų, nes tai yra miesto centras, šalia stovėjimo aikštelė, kurioje bus patogu pasistatyti automobilį.

Mano įmonės tipas : individuali įmonė. Įmonę steigsiu su vyru – tai bus šeimos verslas, norėdami sukurti savo nuosavą įmonę ir gauti pelną. Įmonei įsteigti reikės 6000 EUR – tai bus iš nuosavų lėsų. Prekes pirksime iš Vokietijos, jos atgabenamos bus paletėmis. Vienoje paletėje bus maždaug apie 200 porų batų arba 1000 vnt. tekstilės.

Rizikos elementas versle yra labia didelis. Taigi numatome šiuos rizikos neultravizavimo būdus. Turtas bus abdraustas draudimo kompanijoje. Mes kaip įmonės vadovai nuolat domėsimės priimamais įstatymais. Pasirinksime patikimus tiekėjus, taip pat turėsime ir atsarginius.

Konkurentų, kurie sugebėtų pasiūlyti tokio lygio prekes už prieinamą kainą mūsų mieste nėra, todėl, manau, būsime stiprūs.

Įmonėje dirbs trys darbuotojai: dvi pardavėjos ir buhalterė, kurios pareigas eisiu aš pati. Darbuotojai bus atrenkami atsižvelgiant į darbo patirtį ir būdingus gero darbuotojo kriterijus. Prognuozuojami darbuotojų atlyginimai –nuo 350- iki 450 EUR. Per mėnesį.

Įmonės patalos bus be baldų , todėl teks papildomai investuoti dar 2000 EUR. Šios lėso irgi bus iš asmeninių santaupų.

reorganizuoti individualią įmonę, kai ji remiantis šiuo Įstatymu gali būti reorganizuojama;

„Apsirenk pas Agnę“ individuali įmonė įkurta 2016 m. geguzės 30 d.. Įmonė buvo įkurta panaudojus nuosavas lėšas. Įkūrimo tikslas atidaryti kokybiškų rūbų ir batų parduotuvę miesto centre, siekti pelno.

Veiklos pobūdis – naujų rūbų ir avalynės mažmeninė prekyba. Įmonės rūšis buvo pasirinkta individuali todėl, kad buvo naudojamos nuosavo lėšos. Įmonė yra nestambi, todėl apskaita buvo numatyta vesti supaprastintu būdu. Įmonė yra Marijampolėje Vilkaviskio gatvė, tai viena iš judriausių gatvių mieste, miesto centre. Ši vieta buvo pasirinkta remiantis rinkos tyrimais, nes nuo to priklauso verslo sėkmė. Prie parduotuvės yra privaževimas, tad klientai gali palikti savo automobilius.

Kiekviena įmonė turi savo tikslus – tai yra jos veiklos orentyrai, kuriems įgyvendinti yra nukreipta visa įmonės veikla.

Kuriant bet kokio pobūdžio verslą – įmonę rizika visada yra. Gero verslininko pareiga – numatyti rizikos pavojų, ji įvertinti ir valdyti. Taigi bandau numatyti rizikos veiksnius, kurie gali paveikti mano verslą ir jų sprendimo būdus:

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 71 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (3989 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agne
  • Rūbų ir batų parduotuvės kurimas
    10 - 7 balsai (-ų)
Rūbų ir batų parduotuvės kurimas. (2016 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/rubu-ir-batu-parduotuves-kurimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:13
×