Rugsejo 1-oji scenarijus


Rugsejo 1 scenarijus. Rugsėjo pirmosios scenarijus. Rugsėjo pirmosios šventės scenarijus. Rugsėjo 1 osios šventės scenarijai. Rugsejo pirmosios sventes scenarijai. Rugsėjo pirmosios šventės scenarijus pavyzdys. Scenarijus rugsejo pirmajai. Rugsejo 1 sventes scenarijus darzelyje. Rugsejo pirmoji scenarijus. Scenarijai rugsejo pirmajai.

Scenarijus rugsėjo 1 pirmajai - Buratinas ir Pepė. Linksmas ir įdomus scenarijus jūsų šventei Rugsėjo 1 pirmąjai mokykloje ar darželyje.


Į sceną įeina Pepė (Neringa) ir Buratinas (Erika). Pepė kalbina visus susirinkusius:

- Sveiki visi susirinkę po šiltos, kvapnios, šlapios, linksmos...vasaros! (po trumpos pertraukėlės, t.y. po vaikų pasisveikinimo) Nieko negirdžiu. Atrodo, kad ir ausis iš ryto išsiploviau, bet tikrai nieko negirdžiu. Labas! ( vaikai atsiliepia garsiau) Dabar jau geriau. Rodos išgirdau silpną šnabždesį. (Pradeda žliumbti Buratinas ) Turbūt man galvoje kažkas ne taip. Girdžiu keistą garsą... (apsižvalgo, pastebi Buratiną ir eina link jo)

Pepė:- Kas nutiko Tau , mielasis medinuk?

B.- Negaliu pasakyti, nes gali kas nors išgirsti.

P.- Gerai. Tada sakyk man tiesiai į ausį. Ji tai tikrai niekam nepasakys. Juk ausis net burnos neturi. Gali pažiūrėti, ar aš tau nemeluoju.

B. – (apžiūrinėdamas ausis) Tikrai neturi, vadinasi niekam nepasakys. ( ima šnabždėti kažką į ausį, o Pepė ima garsiai atkartoti , kai kuriuos Buratino žodžius):

- Bėgdamas... Karabaso Barabaso... pametei...tris...raktelius...stebuklingus...neatrakinsi ...

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (537 žodžiai)
  • Universitetas
  • Daiva
  • Rugsejo 1-oji scenarijus
    8.9 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Rugsejo 1-oji scenarijus. (2012 m. Rugsėjo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/rugsejo-1-oji-scenarijus.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 08:21
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo