Rūkymas ir plaučių ligos skaidrės


Rūkymas skaidres. Skaidres apie ligas. Plauciu tuberkuliozes reabilitacijos pratimai. Skaidres nikotinas. Skaidres apie plaucius. Reabilitacija vaiku skaidres. Tuberkuliozes skaidres. Skaidres tuberkuliozė. Rūkymas ir širdies ligos skaidrės. Plaučių tuberkuliozė skaidrės.

Sužinoti, kuo pavojingas yra rūkymas. Išsiaiškinti, kokias plaučių ligas jis sukelia. Dervos. Nikotinas. Anglies monoksidas. Plaučių ligos. Lėtinis bronchitas. Plaučių emfizema. Plaučių vėžys. Išvados.

Rūkalių organizme anglies monoksido yra neisvengiamai daugiau, o tai veikia audinių aprūpinimą deguonimi. Todėl rūkaliai negali normaliai sportuoti.

Rūkalius įkvepia tik apie 15% cigaretės dūmų, o 85% pasklinda patalpoje. Tyrimai rodo, kad nuo šių dūmų kenčia nerūkantys žmonies.

Cigarečių dūmuose yra tūkstančiai kenksmingų cheminių medžiagų, keliančių pavojų sveikatai. Trys pavojingiausios medžiagos yra dervos, nikotinas ir anglies monoksidas.

  • MS PowerPoint 43 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių
  • Brigita
  • Rūkymas ir plaučių ligos skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Rūkymas ir plaučių ligos skaidrės. (2012 m. Rugsėjo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/rukymas-ir-plauciu-ligos-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 29 d. 14:00
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo