Rūkymo keliami pavojai skaidrės


Biologijos skaidrės. Rūkymo keliami pavojai. Rūkymas žudo . Įstatymais įspėjimai ant cigarečių pakelių neturėtų būti priimtas lengvai. Ką tu įkvėpi? . Kada nors susimąstėte, kas yra cigaretėje. Trumpalaikis rūkymo poveikis . Du trečdaliai rūkančių Lietuvos žmonių norėjo atsikratyti šio žalingo įpročio. Cigarėčių lėtas žudymas . Cigarėčių lėtas žudymas ir ilgalaikiai rūkymo pavojus yra mirtinas. Ilgalaikis poveikis. Nuo tabako dūmų "Tyliuoju žudiku" LOPL - lėtine obstrukcine plaučių liga. Grėsmės rūkyti moterims . Rūkymas yra ypač. Rūkymas žudo iš gimdos . Rūkančiųjų moterų taip pat savo vaikus padidintos rizikos sveikatai komplikacijų. Kaip rūkymas yra pavojingas jūsų sveikatai? Rūkymas sukelia plaučių vėžį. Acually rūkymas gali sukelti mirtį ir palikti visus savo artimuosius atsilieka. Rūkymo poveikis žmogaus organizmui Toksiški Pagalbinės cigarečių dūmų kelionės po visą kūną. Beveik visi žino, kad rūkymas sukelia vėžį. Akivaizdu, jog neįmanoma suvaldyti plintančio tarp jaunų žmonių rūkymo.


Kada nors susimąstėte, kas yra cigaretėje? Jūsų reguliariai cigaretė atlieka priimančiosios daugiau nei 4000 cheminių medžiagų, iš kurių kai kurie jų toksiškumu, patvarumu ir biologiniu kelia grėsmę gyvybei. Cigaretėse yra nuodingų dujų kokteilis, kitais žodžiais tariant, "derva“dūmų. Cheminės medžiagos rasti deguto benzeno, arseno, fenolis, anglies monoksidą, kadmio, cianidas, švinas, metanolio, naftalenas, azoto oksido, nikotino ir acetonu (taip pat nustatė, nagų dažų valikliuose).

Cigarėčių lėtas žudymas ir ilgalaikiai rūkymo pavojus yra mirtinas. Nikotinas padidina kraujo spaudimą ir daro kraują krešenti lengvai. Anglies monoksidas nuo tabako dūmų deoxygenates kraują ir skatina apnašų susidarymą ant arterijų sienelių. Užblokuoti kraujagyslių rezultatą gangrenos ir vėlesni amputacijų, mažas fitneso sulėtinti kraujo tekėjimo į odos, rankų ir kojų, ir šoktelėjo nuo insulto ir infarkto riziką.

Nuo tabako dūmų "tyliuoju žudiku" LOPL - lėtine obstrukcine plaučių liga. Dauguma rūkalių net nesuvokia, kad jie kenčia nuo plaučių komplikacijų, kol nevėlu. LOPL apima daugybę sekinančių ligų, pavyzdžiui, lėtinės ir astmines bronchito ir emfizemos. Be to, rūkymas taip pat pavojingai veikia akis, kaulus (didėja osteoporozės rizika), odos, skrandžio, spartina geltonosios dėmės degeneracijos ir trukdo dauginimosi galimybę.

Rūkymas yra ypač pavojingas moterims, nes jie turi mažiau nei jų vyrai plaučių talpa, tokiu būdu didinant jų kvėpavimo takų komplikacijų riziką. Rūkančiųjų moterų taip pat didesnė osteoporozės rizika, pavyzdžiui, gimdos kaklelio ir vulvos vėžio ir širdies ligos. Rūkymas taip pat yra žinoma, yra atsakingas už nereguliarios mėnesinės, nevaisingumo ir ankstyvos menopauzės pradžios.

  • Biologija Skaidrės
  • 2014 m.
  • Donatas
  • 14 puslapių (1017 žodžių)
  • Biologijos skaidrės
  • MS PowerPoint 250 KB
  • Rūkymo keliami pavojai skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Rūkymo keliami pavojai skaidrės. (2014 m. Gegužės 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/rukymo-keliami-pavojai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 23:52