Rūkymo keliami pavojai


Droid-app://com.google.android.googlequicksearchbox. Pirotechnika ir prevencija referatas.

Rūkymo keliami pavojai. Rūkymas žudo. Ką tu įkvėpi? Trumpalaikis rūkymo poveikis. Cigarėčių lėtas žudymas. Ilgalaikis poveikis. Grėsmės rūkyti moterims. Rūkymas žudo iš gimdos. Kaip rūkymas yra pavojingas jūsų sveikatai?

Akivaizdu, jog neįmanoma suvaldyti plintančio tarp jaunų žmonių rūkymo, alkoholinių gėrimų ir narkotikų vartojimo, jeigu atsakomybė už šios problemos sprendimą bus išskirtinai priskiriama tik šeimai, sveikatos priežiūros ar švietimo sektoriams. Problema privalo būti pripažinta valstybiniu/vyriausybiniu mastu, ir jos sprendimui panaudotos kompleksinės priemonės, tame tarpe įstatyminės, teisinės, socialinės bei ekonominės. Galima prognozuoti, jog neradus priemonių situacijai suvaldyti, psichotropinių medžiagų vartojimo poveikyje atsirandančios socialinės ir sveikatos augančios kartos problemos Lietuvos visuomenei ir valstybei vis daugiau kainuos.

  • MS PowerPoint 250 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių
  • Domcie
  • Rūkymo keliami pavojai
    10 - 3 balsai (-ų)
Rūkymo keliami pavojai. (2013 m. Rugsėjo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/rukymo-keliami-pavojai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 17 d. 23:17
×