Rup metodikos nagrinėjimas


Įvadas. Dėstymas. Kas yra rup? Rup istorija. Rup statinė struktūra. Rup ypatumai. Rup gyvavimo ciklo etapai. Rup panaudojimo paskirtis. Rup našumai ir trūkumai. Diagramos. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Moderniame technologijų amžiuje įmonėms sunku sudaryti ilgalaikius planus ir vykdyti veiklą jais remiantis ilgą laikotarpį. Griežtai ilgalaikių planų besilaikančios įmonės pasmerktos žlugti. Svarbiausia įmonėms būti lanksčioms, nuolatos keistis, tobulėti. Nuolatinis keitimasis apima sudėtingus procesus tokius kaip adaptavimasis, integracija, reinžinerija ir panašiai. Iškyla problemos kaip pernešti sukauptą patirtį, kaip tai panaudoti kuriant naujas strategijas bei valdymo principus. Modernizuojant organizacijas, modernizuojant jų veiklą, įgalinant organizaciją keistis dinamiškai neapsieinama be informacinių sistemų, gamybos procesų valdymo sistemų. Jas kuriant, integruojant, suderinant ir kyla daug problemų, kurios stabdo sėkmingą įmonės veiklą. O esant puikiai suderintoms sistemoms įmonės veikla įgauną pagreitį bei reikiami rezultatai pasiekiami itin greitai. Verslo procesų modeliavimas pagerina jų realizaciją, sumažina kūrimo kaštus ir taip didina įmonių pelningumą. Tokie darbai yra sunkūs ir nėra nuostabu, jog yra tiek daug metodų tokių kaip OMT, Booch, Catalysis, Objectory, Shlaer/Mellor, Fusion ir RUP šiems dalykams atlikti. Šio darbo tikslas ir yra išnagrinėti vieną iš šių metodų bei pateikti informaciją apie jį. Šiam darbui pasirinkau RUP objektinio IS kurimo metodą.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 1316 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (2986 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rolandas
  • Rup metodikos nagrinėjimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Rup metodikos nagrinėjimas. (2013 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/rup-metodikos-nagrinejimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 23:48
×