Rusija komunikacija ir kultūra


Įvadas. Rusijos stereotipai. Rusijos kultūros ypatumai. Rusijos ir Amerikos kultūros skirtumai. Rusijos žmonių charakteris ir patriotizmas. Rusijos intelektualumas. Rusijos kultūra. Bendravimas su rusais. Rusijos šventės. Rusijos komunikacija. Svetimšalių susidūrimas su sunkumais. Neverbalinė komunikacija ir gestai. Komunikacija. Verslo derybos Rusijoje. Bendravimo patarimai. Rusijos šeima, švietimas ir religija. Šeima. Švietimas. Religija. Rusijos, kaip valstybės individualizmas, kolekyvizmas ir galia. Individualizmas ir kolektyvizmas. Rusijos galia. Įdomūs faktai apie rusiją. Išvados. Literatūra.

Įdomu yra tai, jog apie Rusija galima surasti neįtikėtinų ir įdomių stereotipų, kurie šiai šaliai suteikia žaismingumo ir paslaptingumo jausmą. O kultūra ir komunikacija gali atverti duris į neįtikėtiną pažintį su Rusija, jos gyvavimu, galia, istorija, ar požiūrįį tradicijas bei šeimą.Todėl šiame darbe bus kalbama apie Rusijos unikalumą kultūroje, komunikacijoje, šeimoje ir kituose aspektuose.

Tikslas – supažindinti su Rusijos komunikacija, kultūra ir kitais aspektais.

Uždaviniai:

1.Išvardinti keletą Rusijos stereotipų.

2.Apžvelgti Rusijos kultūros ypatumus.

3.Apžvelgti Rusijos komunikaciją.

4.Apžvelgti Rusijos šeimą, švietimą ir religijas.

5.Apžvelgti Rusijos, kaip valstybės individualizmą, kolektyvizmą ir galią.

6.Pateikti įdomių faktų apie Rusiją. 

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 759 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (4632 žodžiai)
  • Alb
  • Rusija komunikacija ir kultūra
    8.7 - 3 balsai (-ų)
Rusija komunikacija ir kultūra. (2014 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/rusija-komunikacija-ir-kultura.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 15:39
×