Rusijos ekonomika


Rusijos ekonomika. Įvadas. Po Sovietų Sąjungos. Darbo uždaviniai Išsiaiškinti sąvokas. Supažindinti su Rusijos ekonomine padėtimi. Ekonomikos samprata. Ekonomika– socialinis mokslas. Piniginis vienetas - rublis (anksčiau 1 rublis = 100 kapeikųRusijos pramonė. Pagrindine Rusijos eksporto dalį sudaro nafta. Ekonominis nuosmukis. Darbo jėgos kaina ir gyventojų pajamos didėja. Trečiadienį užfiksuotas rekordinis rublio kurso nuosmukis. Ekonominio nuosmukio priežastys. Naftos kainos smuko į žemiausią lygį per penkmetį. Išvados. Praeityje Rusijos ekonomika buvo viena iš ekonomiškai stipriausių. Šaltiniai.

Po Sovietų Sąjungos žlugimo Rusijos ekonomika išgyveno sunkius laikus dėl rinkų praradimo ir technologinio atsilikimo. Privatizacijos procesas Rusijoje nebuvo skaidrus, o pradėjusią atsigauti ekonomiką 1998 m. ištiko krizė privertusi Lietuvą iš dalies perorientuoti savo eksportą į Vakarus. Po šios krizės Rusijos ekonomika sparčiai augo ir 2007 m. Rusija buvo 6 pagal BVP dydi pasaulyje. Tai lėmė ne tik padidėjusios žaliavų kainos, kurios sudaro pagrindinį Rusijos eksportą, bet ir išaugęs vidaus vartojimas. Tačiau vėliau ji susidūrė su ekonominiais sunkumais kurie tęsiasi iki šiol.

Darbo uždaviniai: 1.) Išsiaiškinti sąvokas. 2.) Supažindinti su Rusijos ekonomine padėtimi . 3.) Atskleisti ekonominio nuosmukio priežastis.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 1002 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (566 žodžiai)
  • Deividas
  • Rusijos ekonomika
    10 - 2 balsai (-ų)
Rusijos ekonomika. (2014 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/rusijos-ekonomika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 03:38
×