Rusijos gamtos ir kultūros paminklai


Rusijos gamta. Rusijos paminklai. Rusijos nacionaliniai parkai. Rusijoje paminklai. Neretai sakoma kad ivairus paminklai ir skulpturos virsta nieko. Nacionaliniai paminklai rusijoje. Rusijos gamta skaidres. Rusija gamta. Rusijos kulturos paminklai. Apie rusijos gamta.

Rusijos gamtos ir kultūros objektai. Tikslas. Tretjakovo galerija. Kunguro urvas. Jaroslãvlis. Novosibirskas. Kremlius. Puškinas. Petro i rūmai. Baltas akmuo dmitrievsky katedra, papuoštas turtingais raižiniais. Išvados.

Plačiau sužinoti apie Rusijos gamtos ir kultūros objektus.

Tai miestas Rusijoje, į pietus nuo Sank Peterburgo (jam pavaldus nuo 1998 m.). Gausu parkų, rūmų. Jakaterinos rūmai Jakaterinos rūmai švyti imperatoriška prabanga ir puikybe bei garsėja savo atkurtu Gintaro kambariu. Gyvenvietė įsikūrė dar XVII a. Rūmų parkai išpuošti gražiausiai fontanais. Taip pat Jakaterinos parkas yra Rusijos sodininkystės kūrinys.

Petro I rūmai 30km nuo Sankt Peterburgo. Šiuose rūmuose palaidoti visi Rusijos carai, yra paminklas legendiniam miesto įkūrėjui Petrui I.

Bažnyčia pastatyta Didžiojo Duke Izyaslav Andreevich sūnaus atminimui. Pagal legendą, baltas akmuo šventyklai buvo paimtas nuo bulgariškos karalystės, užkariautos Andrei Bogolyubsky. Bažnyčia yra išdėstyta nepaprastai gražioje vietoje, ant kalvos susiliejime Klyazma ir Nerl upių vandeninių pievų viduryje. Padarykite sustojimą Poklonnaya Kalvoje. Nuo čia yra puikus Suzdalės vaizdas: miestas yra už keturių kilometrų, bet tai verta pamatyti yra daugiau kaip 300 paminklų, kurie yra vertingi dalykai ne tiktai rusų kalbai, bet taip pat ir į pasaulinę kultūrą.

  • MS PowerPoint 1388 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (457 žodžiai)
  • Greta
  • Rusijos gamtos ir kultūros paminklai
    10 - 1 balsai (-ų)
Rusijos gamtos ir kultūros paminklai. (2012 m. Birželio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/rusijos-gamtos-ir-kulturos-paminklai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 19:14
×