Rusijos ir Lietuvos transportas


Lietuvos ir Rusijos geležinkelių infrastruktūros schemos. Lietuvos. geležinkelių linijos. Rusijos geležinkelių LINIJOS. Rusijos geležinkeliai. Rusija užima antrąją vietą pasaulyje (po Amerikos) pagal didžiausią bendrą geležinkelių kelių ilgį (85tūkst. Vit (vilniaus intermodalinis terminalas). Siekiant tinkamos Lietuvos integracijos į bendrą Europos Sąjungos transporto tinklą. Rusijos geležinkelių logistikos centras “Belyy rast”. Atsižvelgdami į poreikį padidinti krovinių gabenimo apimtį ir mastą 2012 m. Pagrindinis geležinkeliu logistikos centras Maskvoje. Vakarų regijoninis logistikos centras Sankt Peterburge.


Rusija užima antrąją vietą pasaulyje (po Amerikos) pagal didžiausią bendrą geležinkelių kelių ilgį (85tūkst.km), bet pagal tankumą dėl savo didelio ploto - vieną iš paskutiniųjų. Tankiausias geležinkelių tinklas yra vakarinėje šalies dalyje, o rečiausias: Sibire, Tolimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Europoj. Rusijos geležinkelių sistema yra suskirstyta į 17 regionų, kuriuos nuo 2003 m.  koordinuoja valstybinė “Rusijos geležinkelių” įmonė. Rusijos geležinkeliai pagamina 2,5% šalies BVP.

Atsižvelgdami į poreikį padidinti krovinių gabenimo apimtį ir mastą 2012 m., Rusijos geležinkeliai, Rusijos geležinkelių infrastruktūros objektų savininkas ir operatorius, nusprendė sukurti strateginį trijų geležinkelio uostų ir šešių terminalų ir logistikos centrų tinklą (LCT).

  • MS PowerPoint 7160 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (286 žodžiai)
  • Universitetas
  • Damira
  • Rusijos ir Lietuvos transportas
    10 - 3 balsai (-ų)
Rusijos ir Lietuvos transportas. (2020 m. Spalio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/rusijos-ir-lietuvos-transportas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 20 d. 17:34
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo