Rusijos kultūra analizė


Rusijos šventės. Virtuvė , Maistas ir receptai. Susitikimas ir sveikinimas. Kūno kalba. Organizacinės kultūros. Naudingi patarimai.

Žinios apie rusų kultūrą yra puikus būdas pagerinti jūsų rusų ir suprasti rusakalbių žmonių. Rusų kultūra turi turtingą istoriją, tvirtas tradicijas ir įtakingiausių meno, ypač kai kalbama apie literatūros, filosofijos, klasikinės muzikos, baleto, architektūros, tapybos, kino ir animacijos. Šie ištekliai padės jums sužinoti apie daugelį aspektų Rusijos kultūros paveldo ir mokymosi Rusijos labiau smagu.

Rusijos šventės atspindi visus aspektus, Rusijos istorija, papročiais ir tradicijomis. Štai trumpas sąrašas, valstybinių švenčių ir kitų Rusijos šventėms.

Sausio 1-5 - Naujieji metai (didžiausia Rusijos šventė)

Sausio 14 - Old Naujieji Metai

Vasario 23 - gynėjas iš tėvynės diena

Kovo 8 - Tarptautinė moters diena , kovo 8. Žodynas

Sekmadienis, skiriasi - stačiatikių Velykas.

Priklauso - dienomis ir rusų tautos , dienomis ir rusų tautos Savaitė

Rusija turi puikią virtuvę ir dažnai unikalus, receptai, tradicijas ir papročius. Šie ištekliai apima nurodymus, ruošiant tradicinės rusų virtuvės patiekalus, taip pat daug rusų receptus su asmens paūmėjimo.

1. Žinios apie rusų kultūrą yra puikus būdas pagerinti jūsų rusų ir suprasti rusakalbius žmones.

Anglų kalbos lygis Rusijoje labai smarkiai skiriasi. Daugelis jaunesnių verslininkų (ypač, kosmopolitiškų centrų, pavyzdžiui, Maskvoje ir Sankt Peterburge) sklandų komandą, ne tik anglų, bet dažnai keletas kitų Europos kalbų.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (911 žodžiai)
  • Tomas
  • Rusijos kultūra analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Rusijos kultūra analizė. (2015 m. Spalio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/rusijos-kultura-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 08:44
×