Rusijos transporto sistema


Rusijos transportas. Tarpkultūriniai ypatumai rusijoje logistika. Referatas susijes su transportu. Rusijos transportas referatas. Rusijos transporto imones. Rusijos vandens transportas. Apie rusijos transportas.

Įvadas. Rusijos transporto sistemos analizė. Šalies apibūdinimas. Rusijos ūkio pasiekimai. Geležinkelių transportas. Kelių transportas. Viešasis transportas. Oro transportas. Vandens transportas. Jūros transportas. Vandens vidinis transportas. Elektroninis transportas. Vamzdynų transportas. Turizmas. Išvados. Priedas.

Šiame darbe bus analizuojama Rusijos transporto sistema ir jos potencialios galimybės, rūšys, kurios skirtingose šalies istorijos periodose turėjo didelią įtaką kaip krovinių taip ir keleivių pervežimams. Tiksliau tai būtų: vandens transportas (upinis ir jūrinis), geležinkelių, automobilių, naftotiekis ir oro. Vandens ir automobilių transportas Rusijoje mažiau reikšmingas nei ekonomiškai išsivysčiusiose šalyse, tokiose kaip JAV ir Japonija. Bus nagrinėjama kokie veiksniai lemia šį „kontrastą“ ir aiškinamos priežastys.

Analizuojant naftotiekį, bus pristatyti ir atskleisti faktai, susiję su šios transporto rūšies svarba šaliai ir kokie yra svarbiausi kroviniai.

Darbe dėmesys bus skirtas kiekvienai transporto rūšiai. Čia bus aprašytos bendros transporto sistemos funkcijos, jų plėtra ir tobulinimas laikui bėgant. Taip pat naudingi ryšiai, kurie transporto srityje yra būtina sąlyga. Kitaip transporto ryšiai tai teritorinio darbo paskirstymo pagrindas.

Apžvelgiant turizmą Rusijoje, tai turizmas yra plačiai išvystytas. Ši šalis turi viską tam, kad priimti svečius iš užsienio: milžinišką teritoriją, istorinį ir kulturinį paveldą, atokesniuose regionuose – nepaliestą, laukinę gamtą.

  • Transportas Referatas
  • Microsoft Word 694 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (4517 žodžiai)
  • Tomas
  • Rusijos transporto sistema
    10 - 1 balsai (-ų)
Rusijos transporto sistema. (2012 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/rusijos-transporto-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 06:43
×