Rusijos verslo etiketas


Rusijos etiketas. Bendravimo būdai. Tonas , garsumas , kalbėsena. Tylos intarpai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Mostai ir skaičiavimas. Laikysena ir fizinis artumas. Žvilgsniai. Emocijos. Elgesys viešose vietose. Vaikščiojimas ir stovėjimas eilėse. Punktualumas. Apranga. Verslo etiketas. Kasdieninė tvarka įstaigose. Verslo kultūros ypatumai. Naudota literatūra.

Jeigu vyras rusas ima šnairuoti , tai rodo, kad jam neįdomus arba jūs arba jūsų žodžiai, arba ir vienas ir kitas dalykas.

Paprastai rusai nesidrovi savo jausmų .Jie bendrauja emocingai, garsiai gestikuliuodami rankomis ir panašiai. Tačiau viešumoje nekultūringa triukšmauti ir trukdyti kitiems , netgi esant tarp pažįstamų žmonių.

Prie eilių rusai yra pripratę nuo komunistų laikų . Eilių būna net ir šiandien, privatizuotoje ekonomikoje .Eilės kartais laikomasi, kartais ne . Dažnai tai priklauso nuo informacijos apie prekių, dėl kurių stovima eilėje, prieinamumą . Kartais gali tekti stovėti net nevienoje eilėje , kad gautum kažkokį daiktą ar paslaugą , - tenka laukti , kad išsirinktumėte prekę.

Eilių niekada nesilaikoma viešajame transporte.. Čia žmonės kovoja dėl vietos grūsdamiesi, stumdydamiesi alkūnėmis

Būkite punktualus , bet būkite pasirengę delsimui dėl nelauktų priežasčių, arba tiesiog dėl gyvenimo būdo. Tiokėkites negalutinių situacijų. ( susitikimas gali tęstis ilgiau nei jūs tikėjotės . Pietų metas pas rusus dažniausiai užsitęsia).Darbo diena prasideda dažniausiai 8 valandą, o baigiasi ne vėliau kaip 16-17valandą. Net vadovai ir administratoriai darbe neužsibūna ilgiau kaip iki penktos valandos vakaro .

Daugelis rusių moterų į parduotuves eina po darbo , todėl joms tenka ilgai stovėti eilėse. Rusai dirba šeštadienio rytais.

  • Logistika Referatas
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2014 m.
  • 7 puslapiai (1199 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Sara
  • Rusijos verslo etiketas
    10 - 4 balsai (-ų)
Rusijos verslo etiketas. (2014 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/rusijos-verslo-etiketas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 19:54
×