Rūšiuokime šiukšles


Rūšiuokime šiukšles. Kas yra šiukšlės? Kaip rūšiuojama? Šiuklės yra rušiuojamos į tris konteinerius. Darbeliai iš perdirbtų atliekų. Štai ir mano darbelių pristatymas baigėsi tikiuosi jums patiko. O aš darysiu vieną iš savo pademonstruotų. Rinkta informacija.

Labai originali priemonė (šluota), prašluoti savo lauko terasą.

Norite gražiai papuošti namus bet nežinote kaip tai padaryti tai yra puiki įdėja.

Iš pagaliukų ir rutuliukų padaryti papuošimai vėlykoms.

Iš stiklainių bei lempučių padarytos jaukios dekoracijos.

Iš visokių lauke pririnktų dalykėlių puošni eglutė.

Jums reikės : Nebereikalingos lemputės Akrilinių dažų Teptukų Papuošimų ( rankų darbo šalykėlio , ar kepurėlės, ar taip kokio kaspynėlio) Darbo eiga: Nudažome viena pusę baltai, o kitą pusę ir šonus juodai ir nupiešiame rankutes,vėliau su mėlyna spalva nupiešiame akutes ir nosį, uždedame savo papuošimų ir viskas galime kabinti ,padėti ant komodos ar taip papuošti kokį kampelį.

Išvada: iš perdirbtų ar nebereikalngų šiukšlių galime pasidaryti gražiausių darbelių. Taigi nepaskubėkime visko iš karto išmesti, pagalvokime kur galima būtu tai pritaikyti. Rušiuokime šiukles juk tai nėra sunku, ir rušiuodami mes tikrai padarysime lietuvą švaresnę.

  • Aplinka Skaidrės
  • MS PowerPoint 12719 KB
  • 2015 m.
  • 26 puslapiai (424 žodžiai)
  • Inesa
  • Rūšiuokime šiukšles
    10 - 4 balsai (-ų)
Rūšiuokime šiukšles. (2015 m. Vasario 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/rusiuokime-siuksles.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:27
×