Rūtos Oginskaitės knygos „Teatras be pasakų“ analizė


Rūtos Oginskaitės knygos „Teatras be pasakų“ analizė.

Perskaičiusi Rūtos Oginskaitės knygą „Teatras be pasakų“ likau sužavėta šia knyga. Nes ji davė man tikrai labai daug naujos patirties. O ypač tai svarbu dirbant su vaikais, nes ugdant vaikus teatras yra viena iš pagrindinių ugdymosi krypčių. Jis ugdo ir padeda kurtis vaiko pasaulėvaizdžiui, formuoja vertybes ir nuostatas, moko atskirti gėrį nuo blogio, pamatyti grožį gyvenime ir žmonėse. Vaikai vaidindami širdimi pajunta teatro kultūrą, meno gyvavimą ir bendravimo džiaugsmą.

Šioje knygoje nagrinėjami paskutiniai XX amžiaus dešimtmečiai Vakarų Europos teatre jaunajai auditorijai. Menininkai, kurių spektakliai pakeitė požiūrį į vaikų ir paauglių teatrą. Jų pozicija, patirtis, darbo metodai suardę tūkstantį metų trukusią inerciją. Niekada nesigilinau į teatro istoriją, nežinojau, kokie yra žymiausi vaikų teatro kūrėjai, teatro rūšys ir pan. Būtent šioje knyga yra trumpai supažindinama su teatro istorija, kūrėjais. Kaip jie rengė spektaklius, kas jiems buvo svarbiausia, į ką jie gilinosi. Joje pasisėmiau daug informacijos, teigiamų emocijų, idėjų kaip kurti spektakliukus, kaip jiems ruoštis.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (812 žodžiai)
  • Asta
  • Rūtos Oginskaitės knygos „Teatras be pasakų“ analizė
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Rūtos Oginskaitės knygos „Teatras be pasakų“ analizė. (2015 m. Vasario 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/rutos-oginskaites-knygos-teatras-be-pasaku-analize.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 04:01
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!