Rygos automobilių muziejus


Automobiliu muziejus ryga. Automobilių muziejus rygoje. Masinu muziejus ryga. Rygos automobiliu muziejus kaina. Rygos mašinų muziejus. Automobiliu muziejus ryga kainos. Rygos automobiliu muziejus kainos. Mašinų muziejus rygoje. Auto muziejus rygoje. Latvijos automobiliu muziejus.

Rygos automobilių muziejus. Muziejaus ekspozicija. Rygos automobilių muziejus, be abejonės, yra vienas įdomiausių Latvijos muziejų. Šiame aukštos klasės muziejuje, esančiame už kelių kilometrų nuo miesto centro, eksponuojami vakarietiški bei tarybiniai automobiliai, motociklai ir kitos mašinos. Daugiau nei 10 metų egzistavimo.

Rygos automobilių muziejus, be abejonės, yra vienas įdomiausių latvijos muziejų. Šiame aukštos klasės muziejuje, esančiame už kelių kilometrų nuo miesto centro, eksponuojamimuziejaus ekspozicija skirta istoriniam automobilių, motociklų ir dviračių vystymuisi. Šiame muziejuje eksponuojami auto union, rolls royce, mercedes, bmw ir daugybė kitų automobilių. Jame yra netgi keletas automobilių naudotų karo metu (pavyzdžiui, 1942 metų gaz).

Muziejuje eksponuojami keli automobiliai kurių pavadinimai gali būti nepažįstami mūsų kartai - pavyzdžiui, 1914 metų gražuolis hansa g 12/36 renntorpedo ir ne ką prastesnis 1938 austriškas steyer. Pastarasis tuo metu konkuravo su bmw. Taip pat rygos automobilių muziejuje galima rasti ir kelis klasikinius mercedes benz automobilius (pavyzdžiui, 1938 metų 170 v cabriolet a).

Ganėtinai įdomus ekspozicijos elementas yra kremliaus automobilių kolekcija. Sovietų vadovai naudojo vietinius limuzinus, tokius kaip zil ir zis, tačiau su malonumu naudodavosi ir vakarietiškais prabangiais automobiliais, pavyzdžiui, rolls royce. Šarvuoti ir neperšaunami tarybiniai zis svėrė iki 7300 kilogramų. Muziejuje eksponuojami zil 111 g, kuriuo naudojosi n. Chrusčiovas ir zis 115 s, kuriuo važinėjo pats j. V. Stalinas.

Mažiau žinomas faktas, kad latvija irgi gamino automobilius. Latvijos automobilių pramonės istorija prasidėjo jau xix amžiaus pabaigoje. Automobilių muziejaus lankytojai dažnai atkreipia dėmėsį į russo-balt ugnies variklį, sukonstruotą 1912 metais rygoje.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2010 m.
  • 2 puslapiai (372 žodžiai)
  • Giedrius
  • Rygos automobilių muziejus
    10 - 1 balsai (-ų)
Rygos automobilių muziejus. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/rygos-automobiliu-muziejus.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 09:52
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo