Rygos uosto pristatymas


Rygos uostas. Darbo tikslas. Išanalizuoti Rygos uostą ir jo veikimo principą. Darbo uždaviniai. Išanalizuoti Rygos geografinės padėties privalumus. Geografinė padėtis. Uosto teritorija užima. Uosto infrastruktūra. Rygos uostas iš Baltijos jūros parplaukiančių laivų gali būti pasiektas keliaujant Rygos įlanka. Krantinių techninės charakteristikos. (Rygos laisvojo uosto plėtros programa (2009-2018). Laivybos kanalo techninės charakteristikos. (Rygos laisvojo uosto plėtros programa 2009-2018). Generalinių krovinių terminalai. Gana svarbią reikšmę abiem uostams turi generalinių krovinių. Biriųjų krovinių terminalai. Pagrindiniai kraunami ir sandėliuojami kroviniai yra anglis. Keltų terminalai. Rygos keltų terminalas yra pritaikytas RO-RO(roll-on/roll-off) sistemos pervežimams (keleiviniai automobiliai. Uosto trūkumai, privalumai bei galima plėtra. Padidėjus uosto konkurencingumui. Išvados. Išanalizavome, kad Rygos uosto geografinė padėtis yra labai patogi laivybai.


Išanalizuoti Rygos geografinės padėties privalumus. Išanalizuoti uosto infrastruktūrą. Išanalizuoti uosto privalumus, trūkumus, plėtros galimybes.

Pagrindiniai kraunami ir sandėliuojami kroviniai yra: anglis, geležies rūda, taip pat ir druska, koksas, koncentratai, trąšos, metalo laužas, statybų žaliavos ir kt. Rygos uoste šie kroviniai yra tvarkomi pilnai mechanizuotame terminale, kurio sandėliavimo plotai sudaro 1 619 000 m2.

Rygos keltų terminalas yra pritaikytas RO-RO(roll-on/roll-off) sistemos pervežimams (keleiviniai automobiliai, vilkikai, puspriekabės, geležinkeliai vagonai yra pakraunami nenaudojant kranų, o jie savaime įvažioja arba kitos priemonės pagalba).

Padidėjus uosto konkurencingumui, atsiras galimybe priimti laivus su didesne grimzle tokius kaip „Baltimax“, kurio ilgiai yra 240 - 400 m, o grimzle iki 15,4 m. Kalbant apie uosto privalumus, tai pagrindinis iš jų būtų uosto saugumas nuo hidrometeorologinių veiksnių, gerai įsikūręs sausumoje, turi dideles galimybe plėstis, nepanaudotas teritorijas ir palankią geografinė padėtį.

  • MS PowerPoint 5346 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (403 žodžiai)
  • Kolegija
  • Emilija
  • Rygos uosto pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Rygos uosto pristatymas. (2019 m. Spalio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/rygos-uosto-pristatymas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 24 d. 15:06
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo