Ryšių su visuomene teorija


Skyrius. Tikslo formulavimas. Germinta Patašiūtė, LFK-14 Šiauliai. Ryšių su visuomene vadybos organizacijoje tikslas – užmegzti pozityvius. Informuoti apie klientams teikiamas aukštos kokybės paslaugas. Ryšių su visuomene veiklos tikslai. Ryšių su visuomene. Ryšių su visuomene specialistai išskiria du ryšių su visuomene tikslų tipus. Informuoti mokinius apie galimybes studijuoti atitinkamoje aukštojoje mokykloje (nors ir abstraktus. Informaciniai tikslai. Galima būtų išskirti du pagrindinius informacinių tikslų tipus. Nors pakeisti požiūrį ir paveikti elgesį dėl ryšių su visuomene kampanijos yra sunku. Motyvaciniai tikslai. Ryšių su visuomene veikloje motyvaciniai tikslai dažnai būna įtikinamieji, t.

Informuoti apie klientams teikiamas aukštos kokybės paslaugas; skatinti organizacijos darbuotojų lojalumą; kviesti darbuotojus įsitraukti rengiant ir skleidžiant vidinės komunikacijos pranešimus; didinti organizacijos matomumą žiniasklaidoje; daryti įtaką valdžios institucijoms ir paskatinti priimti organizacijai palankius sprendimus, pan.

Ryšių su visuomene tikslai skiriami pagal siekiamą ryšių su visuomene veiklos rezultatą: ar siekiama suteikti žinių, keisti požiūrį, paskatinti veiksmus. Ryšių su visuomene užduotis negatyvias situacijas pakeisti pozityviomis: priešiškumą keisti palankumu ir simpatija, apatiją keisti susidomėjimu, o nežinojimą – žinojimu.

Informuoti mokinius apie galimybes studijuoti atitinkamoje aukštojoje mokykloje (nors ir abstraktus, tačiau toks tikslas aiškiai rodo siekiamą rezultatą – žinias apie siūlomą produktą ir jį teikiančią instituciją; tokius ryšių su visuomene tikslus sau kelia aukštosios mokyklos, siekdamos prisistatyti visuomenei, atkreipti dėmesį į siūlomas studijų programas, kitą veiklą, kuri svarbi renkantis aukštąją mokyklą ar studijų programą);.

Galima būtų išskirti du pagrindinius informacinių tikslų tipus, kurie dažnai yra nurodomi ryšių su visuomene veiklą analizuojančiuose vadovėliuose, būtent: informavimą ir priminimą.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 660 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (489 žodžiai)
  • Universitetas
  • Regitrinis
  • Ryšių su visuomene teorija
    10 - 4 balsai (-ų)
Ryšių su visuomene teorija. (2015 m. Gruodžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/rysiu-su-visuomene-teorija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 00:59
×