Ryškiausi šiandienos menininkai


Referatai apie menininkus. Kaip ir kodel siandienos literaturoje ir kulturoje gaivinamas ldk palikimas. Oskaras korsunovas referatas. Akli menininkai. Ką anykščių šilelis kalba šiandienos žmogui. Kaip vilnius vaizduojamas maironio ir šiandienos lietuvių poezijoje. Referatai apie menininka.

Ne šiaip sau pradėjau savo kalbėjimą šiais žodžiais. Menas viena iš paslaptingiausių ir tikriausiai mistiškiausių temų. Žmogui visuomet buvo įdomu sužinoti, kodėl vieni sugeba į pasaulį, į žmogų pažvelgti per meno prizmę, o kitiems belieka tiesiog gerėtis jų darbo vaisiais. Taigi menininkai yra būtent tie žmonės , kurie mums savo darbais kalba apie meną ir jo grožį, parodo , kur jis slypi. Šiomis dienomis beveik visi save vadina menininkais, bet ar visi verti šio titulo/ šiandien aš išskirsiu vienus iš ryškiausių šių dienų menininkus. Oskaras Koršunovas. Arūnas Matelis. Vytautas Juozapaitis. Justinas Marcinkevičius.

Vieni esame lyg rašalas. Kiti - lyg popierius. Ir jei ne vienų juodumas, kiti būtume nebyliai. Ir jei ne vienų baltumas, kiti būtume akli. K. Džibranas.

šiomis dienomis beveik visi save vadina menininkais, bet ar visi verti šio titulo/ šiandien aš išskirsiu vienus iš ryškiausių šių dienų menininkus.

Oskaras koršunovas be galo talentingas teatro režisieriaus. Jis nuolat stebina savo nepaprastu sugebėjimu į kūrybą pažiūrėti kitu kampu, savo nepaprastomis teatro interpretacijomis. Apdovanotas ir įvertintas už ne vieną savo kurinį jis vienas iš ryškiausių režisierių ne tik Lietuvoje bet ir rusijoje, prancūzijoje ir daugelyje kitų šalių.

Dar vienas puikus kino režisierius arūnas matelis 1992 m. Jis įkūrė vieną pirmųjų šalyje nepriklausomą kino studiją nominum, kurios produkcija buvo kuriama remiantis moto ,,totalus kinas arba poetinė dokumentika . Pirmasis a.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (452 žodžiai)
  • Mokykla
  • Audra
  • Ryškiausi šiandienos menininkai
    10 - 3 balsai (-ų)
Ryškiausi šiandienos menininkai. (2011 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/ryskiausi-siandienos-menininkai.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 08:19
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo