Rytų azijos šalių ekonomika


Įvadas. Japonija – „tekančios saulės šalis“. Japonijos gamtiniai ištekliai ir geografinės sąlygos. Žemės ūkis. Produkcija. Pramonė – svarbiausia šalies ekonomikos sritis. Darbo rinka. Japonijos tarptautinė prekyba. Kinijos ekonomika. Kinijos žemės ūkis ir pramonė. Užsienio prekyba. Prekybos ir investavimo politika. Nauja Kinijos ūkio kryptis. Dabartinė Kinijos ekonomikos situacija. Pietų Korėja – „ nuo vargšų iki turtuolių“. Politiniai faktoriai. Ekonominiai faktoriai. Eksportas – stiprioji Pietų Korėjos ekonomikos grandis. Šiaurės Korėja. Šiaurės Korėjos bendrasis nacionalinis produktas ir darbo jėga. Gamyba ir žemės ūkis. Ekonominiai ryšiai su Pietų Korėja. Eksportas ir importas. Honkongas. Honkongo gamyba ir prekyba. Honkonge sukuriamas BVP. Likusios šalys, kurios taip pat yra priskiriamos Rytų Azijai. Taivano ekonomika. Mongolija. Vietnamo ekonomikos ypatumai ir prekyba. Singapūro ekonomika. Išvados. Literatūros sąrašas.

Taigi, šiame darbe nagrinėsime penkių valstybių ekonominę raidą: Japonijos, Kinijos, Honkongo, Pietų Korėjos ir Šiaurės Korėjos ir keletą kitų mažesnių valstybių. Jų indėlis į regiono ekonominį augimą buvo labai didelis.

Mūsų darbo tikslas yra pristatyti pasirinktų Rytų Azijos šalių ekonomikos ypatumus ir šių šalių tarpusavio santykius, o uždaviniai- aptarti ekonominio augimo priežastis, tarpusavio ekonominius santykius, bei eksporto ir importo partnerius.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 62 KB
  • 2014 m.
  • 26 puslapiai (6145 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erneta
  • Rytų azijos šalių ekonomika
    10 - 2 balsai (-ų)
Rytų azijos šalių ekonomika. (2014 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/rytu-azijos-saliu-ekonomika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 17:57
×