S. Nėries eilėraščio „Maironiui“ analizė


Neries maironiui analize. Salomeja neris ir maironis. S neris maironiui analize. S. neries maironiui analize. Salomeja neris maironiui. Salomeja neris istremimas. Salomeja neris maironiui eilerascio analize.

S. Nėries eilėraščio „Maironiui“ analizė.

Salomėja Nėris buvo XX amžiaus neoromantikė, poetė. Ji buvo viena iš garsiausių ir geriausių Lietuvos rašytojų. Nėries eilėraščių rinkinyje „Prie didelio kelio“, kuris buvo pervadintas į „Lakštingala negali nečiulbėti“, esanti kūryba labai siejama su pačios autorės asmeniniu gyvenimu. Ji daug išgyveno tuo laikotarpiu: Antras Pasaulinis karas, Lietuvos okupacija, ištrėmimas iš gimtinės. Visa tai susideda į jos kūrinius.

Viename iš jos eilėraščių-„Maironiui“ , yra puikiai perteikiami jos jausmai tuometinėje situacijoje. S. Nėris pasirinko tokį pavadinimą todėl, kad jos ir Maironio kūrybą siejo bendri bruožai-tai meilė Tėvynei.

  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 10 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (294 žodžiai)
  • S. Nėries eilėraščio „Maironiui“ analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
S. Nėries eilėraščio „Maironiui“ analizė. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/s-neries-eilerascio-maironiui-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 09:59
×