Sakoma, kad kalba greitai parodo, kas esi, koks esi, kuo gyveni Remdamiesi pavyzdžiais aptarkite, kaip žmogaus kalba atspindi jo gyvenseną ir vidinį pasaulį (2)


Sakoma, kad kalba greitai parodo, kas esi, koks esi, kuo gyveni Remdamiesi pavyzdžiais aptarkite, kaip žmogaus kalba atspindi jo gyvenseną ir vidinį pasaulį (2).


Visų pirma iš žmogaus kalbos mes galime nuspėti kokios yra jo vertybės.Jeigu pokalbis prasideda pavyzdžiui apie vienas kito sveikatą.Matomai žmogus stengiasi sužinoti iš kito informacijos apie mūsų organizmus ir ateityje žinoti kaip apsisaugoti ar gydytis nuo tam tikrų ligų, kurias patyrėme.Taip suprantame, kad asmuo vertina savo sveikatą, nes jeigu jis jos nevertintų apie ją nekalbėtų .Kitas atvejis kai asmuo vertina žmones esančius aplink jį,tai yra savo šeimą.Dažniausiai bendraudami teiraujamės kaip laikosi jo artimieji.Kadangi šeima mums yra svarbi mes apie jos narius papasakojame geriausius dalykus, kuriais norime parodyti kokie jie yra geri ar gabūs.Mylėdami ir vertindami savo šeimą mes ją pateikiame kuo geriau.

Visų antra is žmogaus kalbos mes galime spręsti koks jis yra.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (521 žodžiai)
  • Mokykla
  • Brigita
  • Sakoma, kad kalba greitai parodo, kas esi, koks esi, kuo gyveni Remdamiesi pavyzdžiais aptarkite, kaip žmogaus kalba atspindi jo gyvenseną ir vidinį pasaulį (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Sakoma, kad kalba greitai parodo, kas esi, koks esi, kuo gyveni Remdamiesi pavyzdžiais aptarkite, kaip žmogaus kalba atspindi jo gyvenseną ir vidinį pasaulį (2). (2017 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/sakoma-kad-kalba-greitai-parodo-kas-esi-koks-esi-kuo-gyveni-remdamiesi-pavyzdziais-aptarkite-kaip-zmogaus-kalba-atspindi-jo-gyvensena-ir-vidini-pasauli-2.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 02:23
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo