Sakoma, kad kalba greitai parodo, kas esi, koks esi, kuo gyveni


Pagal drabuzi sutinka pagal prota palydi. Pagal drabužį sutinka pagal protą palydi rašinyd. Sakoma kad kalba greitai parodo kas esi koks esi kuo gyveni kodel pasirinkau šią tema. Sakoma kad kalba greitai parodo kas esi koks esi kuo gyveni planas.

10 klasės kalbėjimo potemė 2014 m. Yra šaltiniai, išplėstinis planas. 7. Sakoma, kad kalba greitai parodo, kas esi, koks esi, kuo gyveni. Remdamiesi. Pavyzdžiais aptarkite, kaip žmogaus kalba atspindi jo gyvenseną ir vidinį pasaulį.

Žmogus, toks koks jis yra tapo tik tada, kai pradėjo kalbėti, bendradarbiauti su kitais žmonėmis. Anksčiau bendravimas apsiribodavo primityviomis frazėmis. “Homo sapiens” kaip rūšis įgavo lemiamą pranašumą, išmokdama efektyviai bendrauti ir to jie pasiekė ištobulinę kalbą. Nuo gyvūnų mes ir skiriamės tuo, kad vieninteliai turime tokį turtingą bendravimo įrankį kaip kalbą. Mano nuomone, ši mintis turi didelę dalį teisybės, kalba iš tikrųjų perduoda didžiulius informacijos kiekius ir dažnai šį srautą kontroliuoti yra labai sunku. Tokia kalbos ypatybė yra labai naudinga, nes tokiu atveju mes galime susidaryti tikslesnį žmogaus portretą. Kaip sakoma “pagal drabužį sutinka, pagal protą palydi”. Kalba parodo, kas esi, koks esi, kuo gyveni, nes kalba atspindi žmogaus vidinį pasaulį bei jo būdą. Toliau pasistengsiu patvirtinti šį teiginį.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 28 KB
  • 2014 m.
  • 3 puslapiai (958 žodžiai)
  • Mokykla
  • Linciokas
  • Sakoma, kad kalba greitai parodo, kas esi, koks esi, kuo gyveni
    10 - 2 balsai (-ų)
Sakoma, kad kalba greitai parodo, kas esi, koks esi, kuo gyveni. (2014 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/sakoma-kad-kalba-greitai-parodo-kas-esi-koks-esi-kuo-gyveni.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 02:48
×