Sakoma, kad retorikos mokomasi tik demokratinėse šalyse - Kalba, 7 kalbėjimo potemė


Retorika demokratinese salyse. . sakoma, kad retorikos mokomasi tik demokratinėse šalyse. Sakoma retorikos mokomasi tik demokratinese salyse. Ar retorikos mokomasi tik demokratinėse šalyse. Kodel retorikos mokomasi tik demokratinese salyse. Retorikos mokoma tik demokratinese salyse. Retorika demokratinese. Kalba demokratinese salyse. Kalbejimo temos 2013 12 klasei retorika. Itikinimo kalba 7 klasei.

12 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Kalba. 7 kalbėjimo potemė. Sakoma, kad retorikos mokomasi tik demokratinėse šalyse. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite. Kokybiška kalbėjimo potemė.

Visų pirma, norėčiau pasakyti, kad retorikos supratimas kilo iš viešojo ir politinio gyvenimo Senovės Graikijoje, kuriame oratorystė turėjo didelę reikšmę perteikiant filosofines idėjas. Daugelis filosofų savo mintis dėstė tik žodžiu ir turėjo mokėti įtikinti savo auditoriją. Taip retorika tapo svarbiu menu, kuris oratoriui padėdavo surasti auditorijos įtikinėjimo savo argumentų teisumu formas, priemones ir taktiką. Retorika buvo vertinama kaip padedanti surūšiuoti ir paaiškinti pateikiamus argumentus. Tikslinga būtų aptarti esamas retorikos rūšis. Ji gali būti progine, kuomet žmogus yra giriamas arba peikiamas, remiantis gėrio ir blogio kategorijomis. Politine arba svarstomoji retorika tai įtikinėjimo arba atsikalbinėjimo menas, paremtas naudingumo arba žalingumo kategorijomis. Teisminiuose procesuose visada būna naudojama teisinė retorika. Tai kaltinamosios ir ginamosios kalbos, paremtos teisingumo ir neteisingumo kategorijomis. Ir galiausiai modernioji komercinė retorika plačiai naudojama versle. Ji vartojama pasitelkiant psichologijos ir reklamos žinias, siekiant įtikinti žmogų priimti vieną ar kitą sprendimą. Ši retorika naudojama elektroniniuose laiškuose, telefono pokalbių metu, verslo derybose bei pristatant prezentacijas.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (836 žodžiai)
  • Mokykla
  • Sakoma, kad retorikos mokomasi tik demokratinėse šalyse - Kalba, 7 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Sakoma, kad retorikos mokomasi tik demokratinėse šalyse - Kalba, 7 kalbėjimo potemė. (2013 m. Vasario 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/sakoma-kad-retorikos-mokomasi-tik-demokratinese-salyse---kalba-7-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:46
×