Sakoma, kad retorikos mokomasi tik demokratinėse šalyse. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite


Retorika demokratinėse šalyse. Retorikos menas. Retorika reiksme. Rezignacija ir stagnacija. Klausimai is retorikos meno. Oratorystes menas manipuliavimas. Lyderiu retorika. Oratorystes ir lyderystes gebejimai apima. Retorika ir klausimai. Sakoma, kad retorikos meno.

Retorikos mokomasi tik demokratinėse šalyse. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite. Kalbėjimo potemė 2013m.


Retorika – itin svarbus ir naudingas gebėjimas, siekiant lyderystės statuso, pamažu žengiant karjeros laiptais, norint tapti komandos lyderiu, o kartais – visos tautos ir visuomenės vedliu ir vadovu. Juk būtent kalbomis (deja, ne taip dažnai įsimintinais darbais) didieji visuomenės veikėjai palenkia savęs link žmonių širdis ir protus, pelno jų palankumą. Taigi, akivaizdu, kad oratorystės ir retorikos menas yra itin svarbus tiek asmeniniu žmogaus atžvilgiu, tiek ir visuomenės požiūriu. Tačiau kartais manoma, kad tokie gebėjimai gali būti įgyti tik demokratinėse, teisiniu pagrindu ir žmogaus laisvėmis bei teisėmis grįstose valstybėse. Pabandykime paanalizuoti, ar išties tokia nuomonė teisinga, ar iš tikrųjų totalitarinėse ir autoritarinėse šalyse retorikos menas patiria rezignaciją ir stagnaciją, ar jose nėra jokių properšų ir galimybių skleistis oratorystės gebėjimams. Atsakant į šiuos klausimus, būtina analizuoti, koks yra retorikos menas apskritai, kokios būtinos sąlygos, kad jo būtų galima mokytis.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 9 KB
  • 2013 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (654 žodžiai)
  • Mokykla
  • Roland
  • Sakoma, kad retorikos mokomasi tik demokratinėse šalyse. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite
    10 - 1 balsai (-ų)
Sakoma, kad retorikos mokomasi tik demokratinėse šalyse. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite. (2013 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/sakoma-kad-retorikos-mokomasi-tik-demokratinese-salyse-argumentuotai-pritarkite-siai-minciai-arba-ja-paneikite.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 07:26
×