Sakoma, kad retorikos mokomasi tik demokratinėse šalyse


Sakoma kad retorikos mokomasi tik demokratinėse šalyse planas. Kodel retorikos mokomasi tik demokratinese šalyse. Kodėl galima teigti,kad kalba yra laiko saugykla. Retorika demokratinese salyse.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. Sakoma, kad retorikos mokomasi tik demokratinėse šalyse. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite. Kalbėjimo potemė 2013m.


Žmogus, vos tik įžengęs į šį pasaulį būna apsuptas aplinkinių, kurie bendrauja pačiomis įvairiausiomis kalbomis. Vėliau tėvai mokina savo atžalą gimtosios kalbos, o mokykloje tenka susipažinti ne tik su savo, bet ir su populiariausiomis užsienio kalbomis. Galima teigti, kad nuo pat gimimo žmogus būna panardintas ir begalinį kalbos ir bendravimo okeaną. Visi žinome, kad pagrindinė ir neginčijamai svarbiausia kalbos paskirtis yra padėti žmonėms susikalbėti tarpusavyje arba kitaip tariant atlikti komunikacinę funkciją. Retorika – tai talentas, menas arba sugebėjimas įtikinamai ir aiškiai kalbėti bei dėstyti savo mintis. Kai kurie žmonės teigia, kad retorikos mokomasi tik demokratinėse šalyse. Šiandien bandysiu argumentuotai šiai minčiai pritarti.

Sakoma, kad retorikos mokomasi tik demokratinėse šalyse. (2013 m. Kovo 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/sakoma-kad-retorikos-mokomasi-tik-demokratinese-salyse.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 01:49