Šaldymo sistema laivuose


Ivadas. Šaldymo sistemos laivuose paskirtis. Laivų šaldymo sistemos. Laivų refrežeratinė sistema. Triumų vėsinimas. Variklių šaldymo sistemos. Įšvados. Literatūra.

transportavimas krovininių ir keleivinių laivų, maisto atsargoms kurios gali reikalauti tam tikrų temperatūrų; gamyba mažu kiekiu ledo patenkinti restoranų poreikius;

pagerinti vėdinimą (oro kondicionavimo) gyvenamųjų ir socialinius-vidaus patalpose.

Laivų šaldymo vienetai skirstomi: į gamybą, teikti įgyvendinimą pramoninės (techno-logistinius) procesus - aušinimo ir sandėliuojant šviežią žuvį, gauti ledo šaldymo žuvys, šaldymo ir laikymo šaldytų žuvų, aušinimo ir laikymo sūdytos žuvies ir konservuotų maisto; už nuostatų dėl maisto produktų tiekimo saugojimo įgulai ir keleiviams. Ir laivas su neribotą navigacijos sritimi būtinai suteikia šaldymo įrenginį, oro kondicionierius.

Šalčio kontūro šiluma yra paimtas iš aušalo kompresoriumi, kuris išgaruoja esant žemoms temperatūroms (paprastai žemiau 0 ° C) ir slėgiui. Aušalo temperatūra pakyla iki suspaudimo taip, kad sprendimas šioje šiluma gali būti skiriamas, pavyzdžiui, aušinimo vandens su aukštesne temperatūra. Šiuo tikslu, instaliacija turi suma šiuo atveju energija yra dėl to, kad atlikto darbo kompresoriaus. Į junginio, naudojamą kaip aušalo vežančiai šilumą aušinimo kontūre, ir ji gauna šaldymo kameroje šilumą ir suteikia jį į jūros vandens. Be laivo aušinimo grandynų dažnai naudojamas difluorodichlorometanas CCIF2, arba freono-12 ir difluorochlorometano CHF2CI, arba freono-22. Veikianti principas laivo šaldymo įrenginio yra parodyta Fig. Šaldymo agento garų, turintys žemą temperatūrą ir slėgį, absorbuoja kompresoriumi suspausta iki 0,6-0,8 MPa, o temperatūra viršija jūros vandenyje, naudojamo atvėsti kondensatorių temperatūrą.

  • Technologijos Referatas
  • Microsoft Word 447 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1306 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mantas
  • Šaldymo sistema laivuose
    10 - 8 balsai (-ų)
Šaldymo sistema laivuose. (2015 m. Spalio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/saldymo-sistema-laivuose.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 05:51
×