Šaldymo technikos rinka


Saldymo irenginiai referatas. Saldymo vitrinos kaina. Prekybos įrengimai konspektas. Saldymo vitrinos gamyba. Saldymo irangos rinka. Saldymo transporto. Kur naudojami saldymo irengimus. Prekybine irangos rinka. Atsinaujinanti energija + agentas. Prekystaliai vitrinos.

Šaldymo technika, jos panaudojimo galimybės prekybos ir maitinimo įmonėse. Šaldymo agentai ir jų charakteristikos. Vidaus transporto priemonės prekybos įmonėse. Literatūros sąrašas. Prekybinė šaldymo įranga –įranga naudojama prekybos tinkluose siekiant išsaugoti greitai gendančius produktus.

Prekybinė šaldymo įranga –įranga naudojama prekybos tinkluose siekiant išsaugoti greitai gendančius produktus.

Seniau mašininė šaldymo įranga pasižymėjo labai dideliais gabaritais, didele kaina, taipogi ji buvo mažai efektyvi. Be to prie jos pastoviai turėjo budėti eksploatacijos inžinierius arba mechanikas, tai lėmė, kad ši technika buvo naudojama tik ledo gamybos įmonėse, mėsos kombinatuose bei kitose stambiose pramonės įmonėse. Ilgainiui šalgymo pramonė sparčiai augo, tapo gigante. Šį augimą inspiravo spartus technologijų šuolis, bei tai, kad buvo pradėti gaminti mažesni šaldymo įrenginiai, kas leido daug efektyviau panaudoti šią techniką, augimui įtaką turėjo ir nekenksmingų šaldymo agentų sukūrimas, tai leido sumodeliuoti nedidelius šaldymo agregatus, kurie dar ir dabar naudojami buitiniuose šaldytuvuose, šaldikliuose bei prekybinėje šaldymo įrangoje.

Dideliems produktų kiekiams saugoti ir prekybos ir visuomeninio maitinimo įmonėsenaudojama įvairi šaldymo įranga. Pre lyginant su senovine šaldymo technika, šiuolaikinė leidžia ilgai išlakyti produkciją šviežią, taip pat suteikdama galimybę tą produkciją eksponuoti. Taipogi šiuolaikinė šaldymo įranga atitinka ir reikliausių klientų reikalavimus.

· ekonomišką energijos naudojimą –šaldymo agregatai bei apšvietimo lempos naudoja nedaug energijos.

· aplinkos apsaugą –šaldymo įrangoje naudojamas ekologiškas faktorius r22, kuris neardo ozono sluoksnio.

· šiuolaikiški gaminiai –produkcija gaminama įvairiausių išmatavimų, taipogi ir pagal individualius užsakymus, todėl ją galima tiek didelėse, tiek ir mažose preky ·funkcionalumas –įrenginių konstrukcija yra tokia, kad leistų maksimaliai įšnaudoti er šaldymo vitrinos ir prekystaliai. Dažniausiai naudojami demonstruoti prekes, juose sudėtos prekės patrukliai atrodo. Gaminami skirtingų išmatavimų bei konstrukcijų šaldymo prekystaliai bei vitrinos, tačiau jų gamyboje pagrindinis dėmesys skiriamas kad juose demonstruojama produkcija atrodytų kuo patraukliau ir damonstravimas būtų kuo patogesnis. Šaldymo yrenginiuose demonstruojamos produkcijos galiojimo laikas yra labai ribotas. Šaldymo vitrinos ir prekystaliai skirstomi į savitarnos vitrinas (naudojamos savitarnos parduotuvėse) bei prekystalius su pardavėjais, aptarnaujančiais klientus, (dažniausiai naudojami nedidelėse parduotuvėse bei specializuotuose superarketų skyriuse). Šio tipo įranga naudojama uždaro ir atviro tipo.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (2115 žodžiai)
  • Universitetas
  • Šaldymo technikos rinka
    10 - 1 balsai (-ų)
Šaldymo technikos rinka. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/saldymo-technikos-rinka.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 18:42
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo