Šaldytos žuvies gabenimas iš Lietuvos (Anykščių) į Prancūziją (Guerande)


Šaldytos žuvies gabenimas iš Lietuvos (Anykščių) į Prancūziją (Guerande). Lietuvos geografinė padėtis. Lietuvos politika. Lenkija. Lenkijos geografinė padėtis. Vokietija. Vokietija klimatas. Belgija. Belgija geografija. Klimatas. Prancūzija. Prancūzijos geografija. Įvadas. Techninis transporto priemonės aprašymas. Vilkikas ir priekaba. Degalai. Detalus krovinių aprašymas. Maršruto analizė. Važiavimo laikas, kaina ir atstumas kiekvienoje valstybėje. Įvertinant tai, kad po 4,5 valandų vairavimo. Poilsio periodas. Kuro kaina. Detalus maršrutas.

  Logistika tai tokia sritis kurioje darbas niekada nenutrūksta. Jos tikslas yra užtikrinti reikiamų produktų pristatymą į reikiamą vietą reikiamu laiku. Daugelis vartotojų išsivysčiusiose pasaulio šalyse logistika vertina kaip savaime suprantamą procesą. Šiandien be jos neįmanoma įsivaizduoti gamybos, prekybos ir rinkodaros. Logistikos uždavinys yra organizuoti žaliavų, nebaigtos ir baigtos produkcijos minimalių atsargų geografinį išdėstymą taip, kad būtų patenkinami kiekvieno kliento poreikiai ir kuo efektyviau, patikimai ir greičiau pristatomi reikiami produktai. Šiame darbe sudaromas maršrutas iš Lietuvos miesto Anykščių i Prancūzijos miestą Guerande.

Degalų sanaudos –mieste 100 km–30 l ir užmiestyje 100km-27 l užmiestyje, be to papildomos degalų sąnaudos palaikyti pastoviai temperatūrai refrižiratoriuje (dar sunaudojama 200g degalų 1valandai) Degalų bako talpa – 800 l .

Mano vežamas produktas iš Lietuvos yra šaldyta žuvis. Vežant šį krovinį svarbiausia yra palaikyti reikiamą temperatūrą žuvis negali atšilti . Vežama 5 tonos šaldytos žuvies iš Lietuvos į Prancūzija . Krovinių apsaugai nuo gedimo, pažeidimų kraunant, vežant, iškraunant ar saugant naudojama tara, kuri pivalo atitikti krovinio rūšį. Tara gali būti medinė, metalinė, keramikinė, stiklinė, popierinė, tekstilinė, plastmasinė ir t.t. Žuvis bus vežama specealiuose žuviai termo dežėse. Šios dėžės yra skirtos saugiai transportuoti šviežią bei šaldytą žuvį. Šios dėžės talpina skirtinga kiekį žuvies t.y 3kg, 6kg, 10kg, 20kg. Gali būti su arba be skylių kurios skirtos vandens nubėgimui. Matmenys 48,5cm - 36,5 cm – 38,5cm.

  • MS PowerPoint 4363 KB
  • 2016 m.
  • 35 puslapiai (1324 žodžiai)
  • Ilona
  • Šaldytos žuvies gabenimas iš Lietuvos (Anykščių) į Prancūziją (Guerande)
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Šaldytos žuvies gabenimas iš Lietuvos (Anykščių) į Prancūziją (Guerande). (2015 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/saldytos-zuvies-gabenimas-is-lietuvos-anyksciu-i-prancuzija-guerande.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 12:54
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo