Saldžioji uoga nuotekų valymas


Nuoteku valymo isvados. Vandenvala įmonė. Pirminis nuoteku valymas. Namo nuoteku pirminio valymo irenginiai. Vandentiekos ir vandenvalos kursinis projektas. Septikas. Isvados apie nuoteku valymo budus. Vandentiekos ir vandenvalos. Nuoteku tvarkymas apklausos analize. Kuo uzsiima vandenvalos imones.

Įvadas. Teorinės medžiagos apie vandenvala analizė. Nuotekų valymo būdai. Bendroji ir atskiroji vandenvala. Kiemo ir namo vandenvalos sistemų trumpa teorinė analizė. Nuotekų kiekio nustatymo trumpa analizė. Buitinių vandens nuotekų teorinė analizė. Septikas- pirminio nuotekų surinkimo įrenginio teorinė analizė. Teorinė analizė apie taršalų pašalinimo procesus valymo įrenginiuose, laukelis. Teorinė analizė apie smėliagaudes. Teorinė analizė apie lietaus vandens nuvedimą ir lietaus kiekio skaičiavimą. Įmonės vandens nuotėkų tvarkymo praktinio skaičiavimo analizė. Būsimojo nuotekų kiekio nustatymas. Nuotekų tinklo išdėstymas schematiškai. Lietaus vandens kiekio apskaičiavimas. Nuotekų valymo įrenginiai. Septikas-pirminis nuotekų surinkimo įrenginys, skeptiko modelio parinkimas. Teršalų pašalinimo procesai valymo įrenginiuose, laukelio pasirinkimas. Nuotekų valymo įvairiuose įrenginiuose rodikliai. Išvados.

Vandenvala yra mokslas, kuris tyrinėja užteršto ar panaudoto vandens nuotėkų valymo problemas. Vandenvalos uždavinys yra kuo švariau išvalyti vandenį, kad jis būtų vėl tinkamas naudoti įvairioms reikmėms.

Vanduo yra vienas svarbiausių gyvybę palaikantys šaltinių žemėje. Be vandens negalėtų egzistuoti jokia gyvybė. Jis taip pat yra didžiausias ir brangiausias gamtos turtas. Šiuo metu plečiantis pramonei, transportui, ir kitai žmogaus veiklai aplinka ir vandenys yra labai teršiami be jokio gailesčio ir susirūpinimo. Žmogus turi mylėti gamtą ir saugoti vandenį, neteršti, nes jis pats geria vandenį. Vanduo pats savaime išsivalo per labai ilgą laiką.

Vanduo tarnauja žmogui labai įvairiai. Vienur juo naudojamasi gamtinėse slūgsojimo vietose (susisiekiama, maudomasi ir kt. ), kitur jis tiekiamas į naudojimo vietą, įrengus vandentiekį. Šitaip vanduo tiekiamas gerti, plauti, pramonės įmonių technologiniams procesams, žemės ūkio gamybai, gaisrams gesinti ir daugeliui kitų žmogaus veiklos sričių. Skirtingiems tikslams panaudotas vanduo pavirsta skirtingos sudėties ir skirtingų savybių nuotekomis, kurias būtina tinkamai valyti, kad neužterštumėm aplinkos ir nepakenktume žmonių sveikattiriama yra individualioji įmonė saldžioji uoga . Šioje įmonėje yra auginamos braškės ir iš jų gaminamos uogienės, jos fasuojamos, šaldomos, parduodamos šviežios. Braškių yra labai daug įvairių veislių. Kiekviena jų yra labai panašios, bet jos skiriasi augimo laikotarpiu, didžiu, skoniu, spalva. Šioje įmonėje pasirinktos veislės ir rūšis pagal vartotojų atlikta apklausą, tyrimą, vartotojų poreikius ir pomėgį, ir pagal braškių charakteristiką, kad jos pritaptų prie esamos žemės, klimato sąlygų.

Dabar mes įžengiame į es, tad produktas turi atitikti reikalavimus ir standartus. Tad auginant yra stengiamasi riboti trąšų kiekius, stengiamasi trešti organinėmis trąšomis. Braškes mėgsta visi, vaikai ir suaugę. Braškės yra labai skanios, sultingos ir vitaminingos. Braškės yršis verslas yra perspektyvus. Šiuo metu yra įvairūs rėmimo fondai žemės ūkio verslui plėsti. Yra galimybė gauti paramą iš sapard rėmimo fondo. Braškės turi labai didelę paklausą visų metų laikais. Braškė yra natūralus ir ekologiškai švarus produktas.

Norint užsiimti šiuo verslu, būtinas reikiamo kiekio vandens tiekimas. Taip pat ir panaiii. Uždavinys. Nuotekų valymo įrenginiai: vandenvala nagrinėja vandens nuotėkų valymą. Nuotėkos - tai visi žmogaus panaudoti vandenys. (pastatų vandentvarka).

  • Microsoft Word 164 KB
  • 2010 m.
  • 34 puslapiai (6268 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gedas
  • Saldžioji uoga nuotekų valymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Saldžioji uoga nuotekų valymas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/saldzioji-uoga-nuoteku-valymo-aktualumas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 13:01
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo