Salonas „Gėlių sonata“ verslo planas


Sąntrauka. 4 įmonės pristatymas. Rinka ir rinkodara. Rinkos apibūdinimas. Marketingo veiklos planas. Kainų nustatymas. Paskirstymo kanalai. Reklama ir skatinimas.


Verslo planas gali ir turi keistis, kadangi dirbant įgyjama naujos patirties, tuomet keičiasi poreikiai bei tikslai. Tačiau prieš kuriant naują planą turime pasitikslinti ar tikrai visi uždaviniai kuriuos turėjome- įgyvendinti ir ar visos strategijos buvo panaudotos. Kai jau viskas tikrai iki galo užbaigta prasideda naujas planavimo periodas ir naujų planų kūrimas.

Pagrindinis šio darbo tikslas: remiantis moksline literatūra, vadovėliais bei nustatytomis normomis, susipažinti ir įvertinti šiuolaikinio verlso vystymo galimybes, parengti verslo planą.

Planuoju atidaryti gėlių parduotuvę, Kėdainių mieste, kur bus prekiaujama svogūnėnimis gėlėmis, sodinukais, sėklomis, skintomis gėlėmis bei pagamintomis puokštėmis. Parduotuvės pavadinimas "Gėlių Sonata".

Planuojama imti banko paskola, parduotuvės „Gėlių Sonata" atidarymui. Gėlės - dekoratyvūs augalai tenkinantys dvasinius, etinius bei estetinius poreikius. Augalai namams suteikia jaukumo, originalumo, puošia sodybų, sodų, kiemų aplinką. Žmogų augalai veikia teigiamai, gerina nuotaiką, padeda nusiraminti, atsipalaiduoti. Paskaičiavome, kad verslo pradžiai mums reikės 35 000 litų.

Klientų pritraukimui naudosime keletą rėmimo formų: tai būtų smulki spausdinta reklama, reklama žurnaluose, vietos reklama, taip pat reklamuosimės mugėse, parodose, turėsime paskyrą Facebook.com sistemoje ir ateity planuojame turėti internetinį savo įmonės puslapį. Svarbu patraukti dėmesį ir informuoti apie savo prekes.

Įmonės pavadinimas „Gėlių Sonata“. Tai bus parduotuvė prekiaujanti svogūnėnimis gėlėlmis ir įvairiais sodinukais. Įmonės registracijos Nr. AD 4001-32, įmonės kodas 75555352, įregistruota Všį Registrų centre, Kėdainių filialas. PVM kodas LT356689422, įmonės vadovės mob. tel. 8-6-39 05450, el. paštas geliusonata@gmail.com. Sąskaitos nr. LT13 4500 5486 2587 6692, AB SEB. Įmonė įsikūrusi Basanavičiaus g. 89, Kėdainių mieste. Įmonės įkūrėja ir vadovė Sonata Špokaitė.

Pagrindinė veiklos sritis prekyba svogūnėnimis gėlėmis, sodinukais. Parduotuvės konsultantas, padės išsirinkti tinkamiausias gėles ir priimti tinkamiausia sprendimą.

Žmonės, norintys įsigyti gėlių sodinukų ar sėklų, puokščių, skintų gėlių.

Parduotuvės veikla ir jos sėkmė priklauso nuo vartotojų kiekio ir pasitikėjimo jų darbų lygio. Atsilaikiusios prieš stambiąsias šios srities įmones, jos ne tik įsitvirtina rinkoje, bet ir sugeba plėsti savo prekybą, taip pat didindamos apyvartą.

Šiandieninėje rinkoje, kainos labai svyruoja. Tikimasi, kad ateityje IĮ „Gėlių Sonata“ klientai bus ne vien Kėdainių miesto. Rinkai įtakos turės ekonominiai, socialiniai bei technologiniai veiksniai.

Ekonominiai veiksniai daro didžiulę įtaką įmonės kūrimuisi. Šiandieninė ekonominė padėtis nėra ideali. Daugelis paslaugų brangsta, o žmonių pajamų šaltiniai nėra dideli, ypač tam įtakos turi besikeičianti valiuta. Dėl šios priežasties šis veiksnys gali turėti nemažai rizikos įmonės veiklai. Todėl IĮ „Gėlių Sonata“ stengsis teikti tik pačios aukščiausios klasės gėlių sodinukus.

  • Microsoft Word 169 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (2555 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sonata
  • Salonas „Gėlių sonata“ verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Salonas „Gėlių sonata“ verslo planas. (2016 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/salonas-geliu-sonata-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 16 d. 08:02
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!