Šaltkalvio praktika


Įvadas. Šaltkalvio darbo vietos reikalavimai. Pirmoji pagalba, įvykus nelaimingam atsitikimui. Plokštuminis žymėjimas, įrankiai ir įranga. Kirtimo būdai, įrankiai, technika. Metalo pjovimo procesas. Gręžimas. Sriegimas. Litavimas. Matavimo technika. Kontaktinis suvirinimas. Automobilio remontas. Ataskaita. Naudota literatūra.

UAB „Jutėja“ tai uždarosios akcinės bendrovės statusą turinti įmonė.

Registracijos data: 2005-09-20

Įmonės registracijos vieta: Naujoji g. 128, Alytus Įmonės kodas: 301845744

UAB „Jutėja“ tai krovinių gabenimu tarptautiniais ir vietiniais maršrutais užsiimanti transporto įmonė. Tai ekspedicinė transporto bendrovė taip pat rezervuojanti keltų bilietus krovininėms bei lengvoms transporto priemonėms. Įmonė turi nuosavas vilkikų dirbtuves kur atlieka įvairius šaltkalvio darbus. Įmonėje dirba penki autošaltkalviai kurie atlieka atitinkamus darbus. Dirbtuvėse yra staklių skirtų tekinti, tiesinti, pjauti metalui, kadangi vilkikai nenauji todėl po kiekvieno reiso reikia paruošti vilkiką kitam reisui.

Įmonė gabena pilnus, dalinius krovinius. Tai įvairios rūšies ir dydžių kroviniai, kuriems parenkamas tuo metu laisvas transportas.

UAB „Jutėja“ bendradarbiauja ne tik su Lietuvoje įsikūrusiomis įmonėmis, bet ir daugeliu Europos šalių (Lenkijos, Latvijos, Estijos, Airijos, Anglijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos) kompanijų. Dažniausiai kroviniai gabenami į Didžiąją Britaniją, Airiją ir iš jų.

  • Microsoft Word 957 KB
  • 2013 m.
  • 41 puslapis (9933 žodžiai)
  • Kolegija
  • Donce
  • Šaltkalvio praktika
    10 - 2 balsai (-ų)
Šaltkalvio praktika. (2013 m. Spalio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/saltkalvio-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 04:18
×