Salvador Dalí


Salvador Dali. Salvadoras Felipas Žasintas Dali Domenekas  1904 m. 1916 m. atostogaudamas Kadakese jis pirmą kartą susipažino su modernistiniu menu. Biografija. Dali darbai demonstruojami. Per savo gyvenimą. Žymiausi darbai. “Dream Caused by. “The Face of War ” Dali darbas kuris buvo nutapytas ant drobės aliejiniais dažais. "Geopoliticus Child Watching. “Still Life Moving Fast” darbas nutapytas 1956 m. “The Persistence of Memory” darbas nutapytas 1931 m. Klaipėdos kultūrų komunikacijų. Salvadoro Dali paroda Klaipėdoje.

“The Face of War ” Dali darbas kuris buvo nutapytas ant drobės aliejiniais dažais. Paveikslas nutapyas 1940 m. Paveikslas yra asmeninis kuri Dali išreiškia jausmus karams. Šiame paveiksle vaizduoja mirti daugiau nieko, nes jis nutapytas vienu tonu.Paveiksle asmeniškai siunčiama žinia kad karo veidas mato mirti. Dešiniame kampe apačioje matosi Dali rankos atspaudas.

“Still Life Moving Fast” darbas nutapytas 1956 m.Darbas nutapytas ant drobės aliejiniais dažais.Paveikslas laikomas vienas iš geresnių Dali šedebru. Paveiksle vaizduojami daiktai kurie sukasi ore,jame juda visi .

“The Persistence of Memory” darbas nutapytas 1931 m. Vienas is labiausiai atpažįstamų Dali kūrinių.Darbas nutapytas ant drobes aliejiniais dažais. Salvadoras Dali apibūdino savo paveikslus, kaip "dažytomis rankomis svajonių nuotraukos." Jis pagrindė šį pajūrio kraštovaizdį kaip savo namų Katalonijoje kuriame matosi Ispanijoje uolos. Skruzdės kurios lydosi ant laikrodžio. Didelis centrinis kūrinys susideda iš iškreipto nosies ir akių kurios buvo sudarytos iš Dali vaizduotės, nors ji dažnai buvo interpretuojama kaip autoportretas.

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre vyko paroda Salvadoro Dali kuri buvo atidaryta nuo vasario 28 d. Apžiurėti buvo galima tik trečiadieni ir sekmadieni.

  • MS PowerPoint 1396 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (682 žodžiai)
  • Vilius
  • Salvador Dalí
    10 - 7 balsai (-ų)
Salvador Dalí. (2014 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/salvador-dal.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 20 d. 03:27
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo